У «держорганах» Криму можуть впровадити російське програмне забезпечення

У «держорганах» Криму можуть впровадити російське програмне забезпечення

14:17,
27 Липня 2015
2979

У «держорганах» Криму можуть впровадити російське програмне забезпечення

14:17,
27 Липня 2015
2979
У «держорганах» Криму можуть впровадити російське програмне забезпечення
У «держорганах» Криму можуть впровадити російське програмне забезпечення
Автори:
Крим може стати експериментальним майданчиком для впровадження програмного забезпечення російського виробництва в органах державної влади, заявив так званий заступник голови російського уряду Криму Дмитро Полонський.

Про це повідомляє портал Крим.Реалії з посиланням прес-службу Радміну.

За словами Полонського, це підвищить рівень інформаційної безпеки на півострові. Також російська влада Криму вважає, що перехід на програмне забезпечення від російських розробників стане «важливим кроком у рамках програми з імпортозаміщення в умовах санкцій».

«Перехід на вітчизняне програмне забезпечення дозволить не тільки прискорити імпортозаміщення, а й збільшити зростання показників соціально-економічного розвитку Республіки Крим», – заявив Полонський.

Питання застосування російського програмного забезпечення в Криму обговорили на зустрічі представників російської влади Криму, держпідприємства «Кримтехнологіі» і ВАТ «НВО РусБІТех», повідомляє прес-служба російського уряду Криму.

«Також розглядається можливість використання сертифікованої в системі сертифікації Міністерства оборони Росії та Федеральної служби з технічного та експортного контролю операційної системи спеціального призначення Astra Linux Special Edition», – додали в прес-службі.

19 грудня президент США Барак Обама підписав указ, яким запроваджуються нові санкції щодо Криму. Так, указ Барака Обами «Про блокування власності певних осіб і заборону певних транзакцій щодо Кримського регіону України» забороняє «експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо або опосередковано, будь-яких товарів, послуг або технологій зі Сполучених Штатів або особою Сполучених Штатів, де б воно не знаходилося, в Кримський регіон України». Тоді ж новий пакет економічних санкцій щодо Криму схвалив і Євросоюз.

Нагадуємо, що кілька днів тому в Криму журналістів закликали здійснювати пропагандистський вплив на цільові аудиторії, свідомість яких ще можна змінити. Кримські політики вважають незадовільною роботу місцевих ЗМІ у напрямі «супротиву антиросійській пропаганді» і ставлять у приклад журналістам активність українських видань.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
http://mykola.in.ua/
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду