У Росії хочуть створити кіберполіцію

У Росії хочуть створити кіберполіцію

16:24,
11 Квітня 2015
3198

У Росії хочуть створити кіберполіцію

16:24,
11 Квітня 2015
3198
У Росії хочуть створити кіберполіцію
У Росії хочуть створити кіберполіцію
Автори:
У Росії пропонують створити кіберполіцію та штрафувати за фейкові сторінки.

Про це пишуть «Известия»

У Росії може з’явитися спеціальний підрозділ МВС, так звана кіберполіція, що займатиметься моніторингом соцмереж та притягатиме до відповідальності за образу чи погрози на адресу інших користувачів.  

Ідея створити такий підрозділ належить керівнику громадського руху «За безпеку» Дмитру Курдесову.

«Роскомнагляд відстежує та блокує сторінки та сайти, що пропагують гомосексуалізм, суїцид і т.д, - каже він. - А новий підрозділ – кіберполіція буде приймати повідомлення про порушення від пересічних користувачів соцмереж – про погрози чи образи. Поліція встановлюватиме особу порушників та притягатиме до встановленої законом відповідальності».

На думку Дмитра Курдесова, у новому підрозділі поліції мають працювати аналітики та спеціалісти комп’ютерної сфери. У своєму зверненні до міністра внутрішніх справ РФ Володимира Колокольцева та голови Держдуми Сергія Наришкіна, Курдесов пропонує внести зміни до Кодексу про адмінправопорушення РФ та запровадити штраф за створення несправжньої сторінки у соцмережах від імені іншої людини. 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
izvestia.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду