У Росії хочуть створити «Дім інтернету»

У Росії хочуть створити «Дім інтернету»

12:49,
13 Листопада 2014
1227

У Росії хочуть створити «Дім інтернету»

12:49,
13 Листопада 2014
1227
У Росії хочуть створити «Дім інтернету»
У Росії хочуть створити «Дім інтернету»
В РФ обговорюють ідею створення створення об’єднання громадських організацій, які б представляли російський інтернет.

Про це, зокрема, йшлося під час зустрічі першого заступника голови адміністрації президента РФ В’ячеслава Володіна із представниками російського телекомунікаційного, медійного та ІТ-бізнесу, повідомляє РБК.

Новий майданчик російська влада має намір використовувати для комунікації з інтернет-підприємцями.

За словами генерального директора Російської асоціації електронних комунікацій Сергія Плуготаренка, в ході зустрічі обговорювалася можлива державна підтримка галузі.

Інший учасник розповів агентству РБК, що за результатами зустрічі було прийнято рішення створити платформу для обговорення ініціатив у сфері інтернету – Дім інтернету або Інститут розвитку інтернету.

«У галузі має бути розуміння тих кроків, яких планує вжити держава стосовно її розвитку, - передає слова Володіна учасник зустрічі, ім’я якого РБК не називає.

Крім цього, як розповіли джерела агентства, чиновник вважає, що проблеми інтернету мають регулярно обговорюватися на майданчиках Держдуми.

Нагадаємо, днями голова Роскомнагляду Олександр Жаров заявив, що російська інформаційно-комунікаційна галузь має регулюватися за допомогою не лише заборонних, але і стимулюючих заходів.

Водночас за останній рік у Росії сильно обмежили свободу інтернету. 1 лютого в РФ набрав чинності закон, за яким державний регулятор Роскомнагляд може без рішення суду блокувати інтернет-ресурси із «закликами до екстремізму та масових заворушень». 1 серпня набув чинності так званий закон про блогерів, який Держдума Росії прийняла 22 квітня.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
В'ячеслав Володін, izvestia.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду