Bing запустить пошуковик для дітей і підлітків

00:00,
26 Червня 2013
1127

Bing запустить пошуковик для дітей і підлітків

00:00,
26 Червня 2013
1127
Bing запустить пошуковик для дітей і підлітків
У 2013 році Bing запустить спеціальну версію своєї пошукової системи, розраховану на школярів. Про це 24 червня повідомляється у Bing Blog.

Відзначається, що «шкільна» версія пошуковика буде відрізнятися посиленим захистом даних і фільтруванням дорослого контенту, розробники також видалять з пошукових результатів рекламні оголошення. Крім цього, в адаптованій версії пошукової системи з’являться спеціальні інструменти і додатки, направлені на підвищення рівня цифрової грамотності підлітків.

Адміністрації американських шкіл запропонують користуватися Bing For Schools, якщо школу зацікавить така пропозиція, користувачі, котрі  заходять на сайт Bing зі шкільної мережі, будуть автоматично перенаправлятися на функціонально відмінний ресурс Bing For Schools.

Представник Bing Метт Уоллерт (Matt Wallaert) пояснив, що, створюючи Bing For Schools, компанія хоче забезпечити сучасним підліткам, переважна більшість яких багато часу проводить онлайн, відповідний і правильний – враховуючи їхній вік – інтернет-досвід.

Пошукова система Bing належить корпорації Microsoft. Запуск пошуковика відбувся у 2009 році, замість Live Search (раніше Windows Live Search і MSN Search). 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Bing.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду