Google створив пошуковик для дітей

Google створив пошуковик для дітей

13:46,
2 Березня 2016
9756

Google створив пошуковик для дітей

13:46,
2 Березня 2016
9756
Google створив пошуковик для дітей
Google створив пошуковик для дітей
Автори:
Пошуковик Kiddle за замовчуванням видає безпечний для дітей контент.

Компанія Google представила пошуковик, призначений для дітей. Пошуковик, який отримав назву Kiddle, не пропускає в результати пошуку контент, призначений для дорослих.

Про це пише Tech Times.

Пошукові запити в Kiddle також відображаються особливим чином. Спочатку розміщуються сайти, написані спеціально для дітей, потім - «дорослі» сайти, безпечні для дітей, і з інформацією, яка буде зрозуміла дитині. В останню чергу відображаються безпечні для дітей сайти, інформація на яких може бути складною для дитячого сприйняття.

Крім того, пошуковик також ілюструє знайдену інформацію великими картинками і використовує збільшений шрифт, що дозволяє дитині легше орієнтуватися в результатах пошуку.

Творці Kiddle відзначають також, що інформація, отримана сайтом, видаляється кожні 24 години. 

Раніше повідомлялося про те, що Google створив YouTube для дітей. Безкоштовна програма YouTube Kids дозволить батькам контролювати завантаження дітьми відеоконтент. Вона буде функціонувати незалежно від основного сервісу YouTube. Спочатку програма буде доступна тільки в США. Панелі батьківського контролю дозволять обмежувати час, що витрачається дітьми на перегляд відео, а також вимикати функцію пошуку. 

Нагадуємо, що мережева енциклопедія Wikipedia має намір інвестувати близько 2,5 млн доларів на створення власної пошукової системи Knowledge.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду