Google створив пошуковик для дітей

Google створив пошуковик для дітей

13:46,
2 Березня 2016
11152

Google створив пошуковик для дітей

13:46,
2 Березня 2016
11152
Google створив пошуковик для дітей
Google створив пошуковик для дітей
Автори:
Пошуковик Kiddle за замовчуванням видає безпечний для дітей контент.

Компанія Google представила пошуковик, призначений для дітей. Пошуковик, який отримав назву Kiddle, не пропускає в результати пошуку контент, призначений для дорослих.

Про це пише Tech Times.

Пошукові запити в Kiddle також відображаються особливим чином. Спочатку розміщуються сайти, написані спеціально для дітей, потім - «дорослі» сайти, безпечні для дітей, і з інформацією, яка буде зрозуміла дитині. В останню чергу відображаються безпечні для дітей сайти, інформація на яких може бути складною для дитячого сприйняття.

Крім того, пошуковик також ілюструє знайдену інформацію великими картинками і використовує збільшений шрифт, що дозволяє дитині легше орієнтуватися в результатах пошуку.

Творці Kiddle відзначають також, що інформація, отримана сайтом, видаляється кожні 24 години. 

Раніше повідомлялося про те, що Google створив YouTube для дітей. Безкоштовна програма YouTube Kids дозволить батькам контролювати завантаження дітьми відеоконтент. Вона буде функціонувати незалежно від основного сервісу YouTube. Спочатку програма буде доступна тільки в США. Панелі батьківського контролю дозволять обмежувати час, що витрачається дітьми на перегляд відео, а також вимикати функцію пошуку. 

Нагадуємо, що мережева енциклопедія Wikipedia має намір інвестувати близько 2,5 млн доларів на створення власної пошукової системи Knowledge.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду