В Україні завершився кінофестиваль «Єдність і толерантність»

В Україні завершився кінофестиваль «Єдність і толерантність»

18:12,
2 Грудня 2015
2283

В Україні завершився кінофестиваль «Єдність і толерантність»

18:12,
2 Грудня 2015
2283
В Україні завершився кінофестиваль «Єдність і толерантність»
В Україні завершився кінофестиваль «Єдність і толерантність»
Автори:
Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і толерантність» добіг кінця. Фестивальні покази відвідали понад 12 тисяч глядачів. У рамках кінофоруму відбувалися безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з модераторами.

Подія тривала в Україні з 16 вересня по 26 листопада 2015 і охопила 13 міст: від мільйонників Києва та Львова до невеликих Слов'янська і Краматорська.

У рамках програми були показані 19 фільмів із 15 країн, у тому числі з України, Німеччини, Франції, Великобританії та Росії. Фільми були розділені на три блоки для різних вікових категорій – від 5 до 18 років. У кожному з міст-учасників протягом трьох днів відбувалися покази та обговорення переглянутого матеріалу з глядачами.

Гостями фестивалю виступили режисери предствалених у програмі фільмів: Манук Депоян та Людмила Дубова (Україна), Фабіан Ребеццо (Мозамбік), Сюзанна Казарес Домінго (США), Іван Мацца (Венесуела) і Мірьям де Віт (Нідерланди). Кінематографісти зустрілися з аудиторією і відповіли на запитання про фільми.

Також у рамках фестивалю «Єдність і толерантність» відбувся конкурс дитячих малюнків і фотографій: участь взяли 362 роботи. Переможців у трьох вікових групах визначило відкрите голосування. Автори найкращих робіт розділили призовий фонд конкурсу – 30 планшетів, і ще 30 учасників отримали заохочувальні призи.

Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів найбільшого європейського фестивалю короткометражного кіно Interfilm Berlin. Серед них – номінант на «Золотого ведмедя» Берлінського МКФ, короткометражка режисера-асистента Уеса Андерсона про футбольних фанів і класична чеська анімація «Торт». Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин однолітків у класі до сприйняття біженців.

Організатор фестивалю «Єдність і толерантність»: Goethe-Institut в Україні.

Як писав MediaSapiensвідкрив Манук Депоян, вірменський та український режисер водночас, з анімаційною стрічкою «Халабудка». Раніше робота Депояна була нагороджена на фестивалі Alpinale в Ненцінгу, Австрія, і здобула звання Найкращого анімаційного фільму 2014 року від Національної спілки кінематографістів України. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду