Сайти суспільно-політичних і соціальних медіа піддалися хакерській атаці в день виборів у РФ

00:00,
5 Грудня 2011
770

Сайти суспільно-політичних і соціальних медіа піддалися хакерській атаці в день виборів у РФ

00:00,
5 Грудня 2011
770
Сайти суспільно-політичних і соціальних медіа піддалися хакерській атаці в день виборів у РФ
У неділю, 4 грудня, в день виборів до Держдуми РФ, через хакерську атаку тимчасово перестали функціонувати сайти суспільно-політичних ЗМІ Slon.ru, PublicPost, «Большой город», а також сайт радіостанції «Эхо Москвы» і блог-сервіс LiveJournal.

4 грудня, у неділю, хакерській атаці було піддано одразу декілька сайтів суспільно-політичних ЗМІ: Slon.ru, PublicPost, «Большой город», а також сайт радіостанції «Эхо Москвы» і LiveJournal.

Також хакери, згідно повідомлення інформагентства «Интерфакс», атакували сайт виборчої комісії Свердловської області, сайт асоціації «Голос», представники якої стежили за порушеннями на виборах до Держдуми РФ, а декілька днів раніше, 1 грудня – сайт видання «Коммерсантъ».

Під час хакерської атаки у неділю ЗМІ налагодили з’вязок з читачем альтернативними методами. Так керівник LiveJournal Russia Ілля Дронов відповідав на питання про статус ЖЖ  у Twitter. Асоціація «Голос» оприлюднювала звіти про порушення під час підрахунку голосів за допомогою сервісу Google Docs, а редакція Slon.ru вела live-блог на партнерському сайті телеканалу ДОЖДЬ.

Головний редактор «Эха Москвы» Олексій Венедиктов пов’язав хакерську атаку з  голосуванням, яке відбулося 4 грудня. Венедиктов вважає, що таким чином було реалізовано план завадити ЗМІ висвітлювати інформацію щодо порушення виборчого процесу. «Заява головного редактора «Эха» – атака на сайт у день виборів очевидно пов’язана із спробою публікації інфи про порушення», – записав у своєму Twitter Венедиктов.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
The Washington Post
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду