Секс-туризм, бездомні собаки, хвороби, політичні ігри – так бачать Україну італійські ЗМІ перед Євро
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Секс-туризм, бездомні собаки, хвороби, політичні ігри – так бачать Україну італійські ЗМІ перед Євро
«Про побудову нових стадіонів, покращення інфраструктури та туристичні принади можна прочитати здебільшого на офіційних сайтах», – зазначає Маріанна Сороневич.
Оглядаючи італійську пресу, вона звертає увагу на те, що основні теми про Україну напередодні Євро-2012 стосуються секс-туризму, отруєння бездомних собак, поширення хвороб в Україні (зокрема епідемії кору), шалених цін на готелі і, звичайно, справи Тимошенко.
«Тільки-но зі шпальт жовтої преси зникла журналістська качка про можливу легалізацію проституції в Україні, в Рим завітали... дівчата із руху Фемен. Їх анатомічні протести стали одним із перших брендів України, привабливих для (секс) туристів: «Міні-трусики та високі підбори – дівчата, які борються проти секс-туризму, ризикують пропагувати образ жінки, який вони вважають принизливим», – йдеться у репортажі каналу новин SKY TG24.
Цей контекст розвиває і Corriere delle Sera, розповідаючи про підготовку працівниць митного контролю. «У ці дні працівниці митниці проходять генеральну репетицію до Євро: безкоштовний курс макіяжу та сеанси професійної укладки волосся. А уніформа? Спідниці не доходять колін, запаморочливі підбори та усмішка на губах є обов’язковими для прийому іноземних туристів», – пише авторитетне видання», – йдеться у публікації Сороневич.
Редактор «Української газети» звертає увагу на те, що La Repubblica попереджає футбольних фанів про «бандитські» ціни на готелі в Україні: «Були вкладені великі інвестиції, як тепер говорити людям, що вони не можуть приїхати через українських бандитів і шахраїв, які хочуть розбагатіти на чемпіонаті Європи?», – цитують слова Мішеля Платіні».
Італійська преса також чомусь пише про загрозу зараження кором в Україні: «Національна інформаційна агенція ANSA попереджає про загрозу зараження кором та закликає пройти вакцинацію: «Лише в 2011 році в Україні зафіксовано 5000 тисяч випадків. Епідемія може поширитися під час футбольного чемпіонату».
Проте Маріанна Сороневич помітила і деякий позитив. «Позитивним є те, що про Україну не говорять як про кримінальну країну, не згадують про агресивність місцевих фанів», – зазначає вона.