Куди крокуєм, таваріщі? (РЕПЛІКА)

00:00,
20 Березня 2013
1981

Куди крокуєм, таваріщі? (РЕПЛІКА)

00:00,
20 Березня 2013
1981
Куди крокуєм, таваріщі? (РЕПЛІКА)
Харківська комунальна газета присвятила 14 сторінок із 16 звіту Михайла Добкіна…

Харківські медіа не припиняють дивувати незалежних експертів Українського освітнього центру реформ, який вже протягом року проводить моніторинг регіональних ЗМІ, своїми неймовірними досягненнями у сфері «джинсування».

Ми вже розповідали, що в одному номері «Вечернего Харькова» (за 9 червня минулого року), було розміщено 5 (!) матеріалів з прихованою рекламою депутата від Партії Регіонів Ірини Горіної. У публікаціях «…безпідставно акцентується увага лише на позитивних характеристиках одного з діючих народних депутатів, який претендує і на новий мандат», - констатували у червні харківські експерти. Розмістивши в одному номері газети таку «феєричну» кількість іміджевих матеріалів, пані Горіна відзначила (а насправді використала як інформаційний привід) Міжнародний день захисту дітей.

У вересні почесний приз в  антирейтингу «джинсарів» отримали «Харьковские известия», які у трьох матеріалах «Открытый разговор» та «Для маленьких жителів Салтовки», «Еще одна спортплощадка для ребят» одного номера (за 20 вересня, 2012) примудрились надрукувати аж 5 фотографій (!) мера Харкова Геннадія Кернеса.

І от знову «щаслива» перемога! В кращих традиціях застійних часів 14(!) сторінок (з шістнадцяти) харківської комунальної газети «Слобідський край» (за 12 березня 2013) заповнено звітом голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна про виснажливу діяльність на ниві суцільного суспільного «покращення».

Куди крокуєм, таваріщі?

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду