Редактора китайської газети усунули від роботи за статтю у Financial Times

00:00,
4 Квітня 2013
1025

Редактора китайської газети усунули від роботи за статтю у Financial Times

00:00,
4 Квітня 2013
1025
Редактора китайської газети усунули від роботи за статтю у Financial Times
Заступника редактора китайської газети The Study Times Дена Юйвеня усунули від роботи після того, як у лютому він опублікував в Financial Times статтю, де закликає китайську владу припинити підтримувати КНДР. Про це журналіст розповів виданню The Chosun Ilbo.

У своїй статті для Financial Times Ден Юйвень (Deng Yuwen) відзначав: «Треті ядерні навчання у Північній Кореї – гарний момент для китайської влади, щоб переоцінити давній союз із династією Кім. Є декілька причин, з яких Китай повинен розчаруватися у Пхеньяні і вимагати воз’єднанні корейського півострова».

 

Юйвень обіймав посаду заступника китайської Financial Times, видання Центральної партійної школи Комуністичної партії Китаю (КПК).

 

У розмові з The Chosun Ilbo Юйвень констатував, що його кар’єрні перспективи зараз досить туманні. «Мене усунули від роботи через цю статтю на невизначений термін. І хоча я продовжую отримувати зарплату, я не знаю, коли мене призначать на іншу посаду», – відзначив він.

 

Юйвень також зауважив, що китайське Міністерство закордонних справ стаття «дуже засмутила», і представники міністерства телефонували до Центральної партійної школи зі скаргами.

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: The Atlantic.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду