Два «Укртелефільми»: ЗМІ помилилися у назвах організацій

Два «Укртелефільми»: ЗМІ помилилися у назвах організацій

11:41,
6 Серпня 2019
2096

Два «Укртелефільми»: ЗМІ помилилися у назвах організацій

11:41,
6 Серпня 2019
2096
Два «Укртелефільми»: ЗМІ помилилися у назвах організацій
Два «Укртелефільми»: ЗМІ помилилися у назвах організацій
Автори:
На сайтах, де опублікували новину про продаж держпідприємства, послалися на пост у Фейсбуці, в якому було допущено помилку.

5 та 6 серпня низка ЗМІ поширили новину про те, що Фонд державного майна в рамках «малої» приватизації продав державне підприємство «Українська студія телевізійних фільмів» за 5,1 мільйона гривень.

Такі новини з’явилися, зокрема, на сайтах: «Вежа», Finance.ua, My.ua, «Повінь», The World News, My.ua, 1news.com.ua, «Волинські новини», «Економічна правда», «Цензор», «Главком».

На всіх цих ресурсах посилалися на одне й те саме першоджерело — допис у Фейсбуку глави Фонду держмайна Віталія Трубарова. Він написав:

«Сьогодні продано єдиний майновий комплекс "Укртелефільм". Це вже не перша спроба продати цей об'єкт. Від колишньої студії телевізійних фільмів залишилися напівзруйновані приміщення. Компанія "Ріелтіс-Плюс" виграла аукціон з ціною в 5,1 млн грн».

Цю його цитату й узяли за основу новини низка ЗМІ. Проте продали насправді інше підприємство, що має дещо схожу назву — «ДСП «Укртелефільм», а не ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Фото: «Цензор» також проілюстрував новину фото ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм», хоча продали не його, а «ДСП «Укртелефільм», що розташоване в іншому місці

Зараз пост на сторінці пана Трубарова у Фейсбуці, на який посилалися ЗМІ, вже недоступний. В той же час там є інформація про інші держпідприємства, продажі яких відбулися нещодавно.

«ДСП «Укртелефільм» і ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» — це різні підприємства, що знаходяться за різними адресами та не співпрацювали між собою й не мають спільних проектів.

Тим часом на вищевказаних сайтах назву держпідприємства станом на 11 ранку 6 серпня поки не виправили.

Раніше «Детектор Медіа» вже писав, що подібної помилки ряд ЗМІ вже припускалися наприкінці 2018 року, коли писали про виставлення на акукціон через систему «ProzorroПродажі» єдиного майнового комплексу державного спеціалізованого підприємства «Укртелефільм», що розташовується за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 160.

Тоді у Держкомтелерадіо заявили, що вони припустилися помилки, ілюструючи це підприємство світлинами будівель та логотипом іншого державного підприємства – «Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм».

Нагадаємо, що у соцмережах поширюють не ті фото пожеж у Сибіру.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду