«Фейсбук» і далі не заборонятиме фейкові новини від політиків

«Фейсбук» і далі не заборонятиме фейкові новини від політиків

14:18,
5 Серпня 2019
3773

«Фейсбук» і далі не заборонятиме фейкові новини від політиків

14:18,
5 Серпня 2019
3773
«Фейсбук» і далі не заборонятиме фейкові новини від політиків
«Фейсбук» і далі не заборонятиме фейкові новини від політиків
Автори:
Віце-президент компанії заявив, що така дезінформація «не порушує стандартів платформи».

Під час передвиборчих перегонів в Австралії кілька політиків поширювали фейки про своїх опонентів. Наприклад, на своїх сторінках у фейсбуку писали про нібито «податок на смерть» від партії-конкурента на виборах. Така інформація виявилася фейковою, повідомляє Engadget.

Фейк про «податок на смерть» стосувався лейбористської партії Австралії, і у самій політсилі заявили, що зазнали через цю дезінформацію значних репутаційних втрат.

У компанії «Фейсбук» повідомили, що «це не було їхнім завданням — зупиняти фейкові новини», що були розповсюджені діючими політиками протягом кількох місяців, що передували місцевим виборам у Австралії.

Віце-президент компанії «Фейсбук» Саймон Мілнер повідомив секретаря лейбористської партії Ноа Керролла, що «дезінформація не порушує загальнодержавних стандартів платформи».

Невеликі політичні партії, такі як партія Об'єднаної Австралії Клайва Палмера, активізовували обмін фейковими повідомленнями у соціальних мережах стосовно своїх опонентів.

The Guardian встановив, що ліберальна партія Австралії опублікувала близько 200 відеозаписів і зробила понад 600 дописів, які поширювали фейкові новини про «податок на смерть». Окремі депутати також платили за рекламу, що перегукується з дезінформацією.

Раніше, після скандалу з Брекзит, «Фейсбук» пообіцяла «стримувати» фейкові новини, вживши таких заходів, як заборона іноземцям купувати рекламні кампанії в певній країні. Платформа співпрацювала з незалежними фактчекерами по всьому світу для перевірки фотографій, відео та статей. Проте у компанії заявляли, що будуть «понижувати» фейкові новини аби дезінформацію, а не видалить її повністю.

Політика глобальної платформи не полягає в тому, щоб перевіряти будь-які повідомлення від політичних партій чи політиків, заявляють у компанії Фейсбук.

Нагадаємо, раніше ми писали, скільки можна заробити, якщо ти фейсбук-троль політиків.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Engadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду