Міноборони спростувало новину російських ЗМІ про те, що львівських курсантів Академії Сухопутних військ відправили на Донеччину

00:00,
15 Квітня 2014
1540

Міноборони спростувало новину російських ЗМІ про те, що львівських курсантів Академії Сухопутних військ відправили на Донеччину

00:00,
15 Квітня 2014
1540
Міноборони спростувало новину російських ЗМІ про те, що львівських курсантів Академії Сухопутних військ відправили на Донеччину
Така новина є черговим «фейком кремлівських пропагандистів» та абсолютно не відповідає дійсності, йдеться у заяві на сайті Міністерства оборони.

Сьогодні низка російських ЗМІ поширили новину про те, що курсанти старших курсів Академії Сухопутних військ були зібрані за тривогою та терміново відправлені у Донецьку область. Зокрема таку новину опублікували «Інтерфакс-Росія», «Эхо Москвы», «Russia Today», «Дождь», «Первый канал», «Российская газета» та інші.

У новині наводиться начебто коментар батьків курсантів, в якому зазначено, що «дітей фактично відрядили на громадянську війну у східні регіони».  

У заяві Міноборони України сказано, що поширена інформація абсолютно не відповідає дійсності та може розцінюватися як «чергова невдала спроба російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні та внести розкол в українське суспільство».

«На даний час в Академії Сухопутних військ активно триває практична підготовка курсантів різних спеціальностей на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області згідно із затвердженими раніше навчальними програмами підготовки офіцерів», - наводяться слова начальника Академії Сухопутних військ генерал-лейтенанта Павла Ткачука.

Крім того, Міноборони повідомляє, що розповсюджений фейк підкріплюється фотоілюстраціями, на яких зображено військових у формі одягу, що «не має жодного відношення не лише до Збройних Сил, а й до будь-яких інших військових формувань України, натомість, дуже схожа на однострій російської армії».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Скрін-шот "Эхо Москвы"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду