НСЖУ презентувала посібник для журналістів, присвячений висвітленню теми діабету
НСЖУ презентувала посібник для журналістів, присвячений висвітленню теми діабету
Видання «Медична журналістика. Як писати про діабет» містить довідкову інформацію про діабет, поради від лікарів на що звернути увагу під час роботи з темою діабету, поради медіа тренери, майстер-класи авторитетних журналістів. Окремі розділи книги присвячено юридичним аспектам висвітлення медичної інформації.
Завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, професор Борис Маньковський відзначає важливість висвітлення теми профілактики і виявлення діабету ЗМІ – оскільки часто люди дізнаються про хворобу занадто пізно.
Сергій Томіленко, перший секретар НСЖУ, нагадав, що посібник «Медична журналістика. Як писати про діабет» – вже четверте видання серії «Медична журналістика». Спеціалізовані навчальні заходи, зокрема, на медичну тематику, викликають великий інтерес серед журналістів, відзначив Томіленко.
«Посібник «Медична журналістика. Як писати про діабет» – це одна з ініціатив НСЖУ в напрямку підвищення кваліфікації працівників ЗМІ, – розповідає перший секретар НСЖУ. – Він стане корисним для журналістів будь-яких засобів масової інформації, котрі працюють над темою медицини та охорони здоров’я, і допоможе в підготовці кваліфікованих матеріалів».
Посібник «Медична журналістика. Як писати про діабет» – одна зі складових проекту «Школа медичної журналістики», котрий передбачає серію дводенних навчальних заходів для працівників ЗМІ з усієї України. Партнерами проекту виступили Міжнародна громадська організація «Клуб лікарів і фармацевтів», консорціум «Менеджмент Консалтинг Груп» та приватне акціонерне товариство по виробництву інсулінів «Індар». Захід здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я.