Виходить друком книжка для підлітків про те, як працюють ґаджети
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Виходить друком книжка для підлітків про те, як працюють ґаджети
У видавництві розповіли, що науково-популярна книга розрахована в першу чергу на підлітків.
Читач «Короткої історії технологій» дізнається про основні винаходи в царині інформаційних технологій: від азбуки Морзе та радіохвиль до сучасного смартфона, який має достатньо потужності, щоб керувати кількома космічними місіями.
У виданні Андрій Тужиков зокрема розповідає, що таке штучний інтелект, нейроінтерфейс, біткоїни, «розумний» будинок та інтернет речей.
«На перший погляд може видатися, що книжка для хлопчиків-підлітків, – зазначає пан Тужиков. – Однак це зовсім не так. По-перше, стереотип, що інженером судилося бути лише хлопцям відходить у минуле. Адже першу комп'ютерну програму і перший компілятор (що це таке? читайте в книжці) створили жінки і без цих інженерних витівок важко уявити, яким би був цифровий світ сьогодні. По-друге, довкола настільки багато ґаджетів, що не знати, як вони функціонують – навіть шкідливо: глюки, баги, кіберзловмисники – з усім цим можна впоратися, якщо розумієшся на «магії», що працює під корпусом твого смартфону».
Ілюстрації для книги зробила хмельницька художниця Наталка Сойко.
Видання здійснене за підтримки БФ «Я Майбутнє України» та IT-компанії Lucky Labs.
Нагадаємо, MediaSapiens розповідав своїм читачам про три дитячі книжки, що вчать азам програмування мовамами PYTHON і JavaScript. А також про книжку «Невідворотне» американського журналіста, редактора та співзасновника журналу Wired Кевіна Келлі (Kevin Kelly), присвячену майбутньому технологій.