Персональні дані майже всіх жителів Еквадору опинилися у відкритому доступі
Персональні дані майже всіх жителів Еквадору опинилися у відкритому доступі
Населення Еквадору — 16,6 мільйона осіб, а у відкритій базі даних виявили близько 20,8 мільйона користувацьких записів, передає ZDNet. Таке стало можливим через те, що на сервері є дублікати та записи померлих людей.
Видання пише, що частину даних отримали від урядових джерел, приміром, з цивільного реєстру уряду Еквадору. У цих записах були повні імена громадян, дати та місця їхнього народження, домашні адреси, а також їхній сімейний стан, національні ідентифікаційні номери, інформацію про освіту, посади, місце роботи та навіть їхні особисті номери телефонів.
Видання ZDNet перевірило достовірність даних і навіть зв'язався з деякими користувачами з цієї бази, які виявилися реальними людьми.
Журналісти знайшли у базі даних інформацію про президента країни Леніна Морено та про засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Йому надали у Еквадорі політичний притулок та національний ідентифікаційний номер.
Пишуть, що у базі даних є й інформація про стан банківського рахунку, про оформлені людьми кредити та інформацію про власника рахунку, зокрема про місце роботи.
Раніше «Детектор Медіа» писав, що база даних з номерами 419 млн користувачів Фейсбуку опиниился у відкритому доступі.
Крім того, у Болгарії хакер викрав з податкової персональні дані понад 5 мільйонів мешканців. Жертвою кіберзлочину став майже кожен дорослий мешканець країни.
Фото: Reiseuhu