Хакери вкрали 7,5 терабайта даних ФСБ - ЗМІ

Хакери вкрали 7,5 терабайта даних ФСБ - ЗМІ

13:18,
21 Липня 2019
1981

Хакери вкрали 7,5 терабайта даних ФСБ - ЗМІ

13:18,
21 Липня 2019
1981
Хакери вкрали 7,5 терабайта даних ФСБ - ЗМІ
Хакери вкрали 7,5 терабайта даних ФСБ - ЗМІ
Хакери зламали сервери компанії-підрядника SyTech, вкрали 7,5 терабайта даних Федеральної служби безпеки Росії та передали інформацію для оприлюднення.

Про це повідомила російська служба ВВС. Злом стався 13 липня 2019 року. Замість головної сторінки сайту московської IT-компанії SyTech з'явилося зображення відомого мему з широкою посмішкою і самовдоволено примруженими очима.

Заміна головної сторінки сайту є поширеною тактикою хакерів і демонстрацією того, що їм вдалося отримати доступ до даних жертви.

Знімок головної сторінки ФСБ РФ з'явився у твіттер-акаунті 0v1ru$, зареєстрованому в день атаки. Там же з'явилися скріншоти папки «Комп'ютер», яка ймовірно належала жертві. На одному знімку видно загальний обсяг інформації – 7,5 терабайта. На іншому знімку видно, що більша частина цих даних вже видалена.

Зазначається, що хакери відправили документи журналістам кількох видань та групі Digital Revolution, яка відома спробами попередніх хакерських нападів на ФСБ.

У документах начебто містяться описи десятків непублічних проєктів в області інтернету: від деанонімізація користувачів браузера Tor до дослідження уразливості торрентів. Хакери також оприлюднили назви таємних проектів: «Аріон», «Надія», «Відносини», «Гривня», а також імена деяких співробітників SyTech.

З архіву, з яким змогла ознайомитися Російська служба ВВС, вихожить, що SyTech виконувала роботи у щонайменше 20 непублічних IT-проектах, замовлених російськими спецслужбами і відомствами. Ці папери не містять позначок про державну таємницю або секретність.

Раніше хакери зламали 10 мобільних операторів та отримали доступ до телефонних розмов.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду