Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Українського хакера засудили у США до 2,5 років
Про це повідомляє міністерство юстиції США, пише BBC.
Киянину винесли вирок за його роль у міжнародній шахрайській схемі.
Вона передбачала злам бізнес-видань і викрадення неопублікованих прес-релізів із фінансовою інформацією, яку потім використовували для гри на біржі.
Ця схема принесла учасникам близько 30 мільйонів доларів, сказано в повідомленні.
Пан Єрмолович визнав, що особисто причетний до зламу компаній Marketwired, PR Newswire Association, Business Wire.
Група зловмисників діяла з лютого 2010 по серпень 2015 року і отримали доступ до комп'ютерних мереж трьох компаній.
Зловмисники проникали в комп'ютерні системи ЗМІ за допомогою так званого фішингу - коли користувач клікає на лінк в електронному листі. Так хакер може дізнатися логін і пароль цього користувача.
Нагадуємо, що 12 травня в Європі та Росії почав поширюватися вірус-вимагач. Він блокував комп'ютер і вимагав 300 доларів за розблокування. Десятки тисяч заражень зареєстрували у 99 країнах. Поширення вірусу-здирника WannaCrypt вдалося призупинити, зареєструвавши домен iuqerfsodp9ifjaposdfjhgosurijfaewrwergwea.com.
Раніше Microsoft назвала масштабну кібератаку тривожним сигналом. «Раніше ми вже бачили, як дані про вразливість системи, які збирало ЦРУ, з'явилися на WikiLeaks. Зараз вкрадені в АНБ дані про вразливість завдали удару користувачам по всьому світу», - написав у своєму блозі президент Microsoft Бред Сміт. «Якщо провести паралелі зі звичайною зброєю, то рівноцінним сценарієм у даному випадку стала б крадіжка в американської армії ракет «Томагавк», вважає пан Сміт. За його словами, влада повинна не просто фіксувати дані про уразливість, а передавати їх розробникам, щоб вони могли усувати ці недоліки та підвищувати безпеку комп'ютерних мереж.