Американські спецслужби використовували для стеження популярний додаток Angry Birds

00:00,
29 Січня 2014
1430

Американські спецслужби використовували для стеження популярний додаток Angry Birds

00:00,
29 Січня 2014
1430
Американські спецслужби використовували для стеження популярний додаток Angry Birds
Колишній працівник американських спецслужб Едвард Сноуден стверджує, що Агенство національної безпеки США використовувало для стеження популярний додаток Angry Birds. Про це повідомляє The Guardian.

Згідно з новою порцією документів, які Едвард Сноуден надав журналістам, спецслужби США та розвідувальне управління Великобританії використовували мобільні додатки для стеження за користувачами.

The Guardian пише, що спецслужби використовували не лише ресурси соціальних мереж чи Google Maps, але також гру для Android-пристроїв Angry Birds.

За даними Едварда Сноудена, Агенство національної безпеки ще у 2007 році зламало ряд сервісів. Таким чином отримало дані про місцезнаходження користувачів, їхню стать, вік, контакти, адреси та інші відомості, що зберігаються у пам’яті мобільних пристроїв.

Аналітики вважають, що додаток Angry Birds використовували таким чином, що він давав змогу встановлювати на пристрій інші шпигунські програми.

Розробники додатку стверджують, що непричетні до цього інциденту.

В прес-службі АНБ кажуть, що якщо стеження і було, то лише за терористами, а не за законослухняними громадянами США.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
de.wikipedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду