Сноуден: спецслужби дистанційно зламують смартфони

Сноуден: спецслужби дистанційно зламують смартфони

09:47,
6 Жовтня 2015
2886

Сноуден: спецслужби дистанційно зламують смартфони

09:47,
6 Жовтня 2015
2886
Сноуден: спецслужби дистанційно зламують смартфони
Сноуден: спецслужби дистанційно зламують смартфони
Автори:
Викривач американських спецслужб Едвард Сноуден сказав, що користувачі смартфонів практично нічого не можуть зробити для того, щоби не дати спецслужбам отримати «повний контроль» над своїм телефоном.

Колишній співробітник американських спецслужб розповів в інтерв'ю ВВС, що Управління урядового зв'язку Великобританії (GCHQ) має можливість зламувати телефони без відома користувача.

За словами Сноудена, GCHQ може отримати доступ до телефону, відправивши на нього зашифроване текстове повідомлення, після чого спецслужби зможуть слухати все, що відбувається навколо, а також робити фотографії.

Уряд Великобританії відмовився прокоментувати цю заяву.

Едвард Сноуден дав інтерв'ю телепрограмі ВВС «Панорама» з Москви, куди він втік в 2013 році, передавши до цього пресі деталі широкомасштабної програми стеження за інтернетом і мобільними телефонами, яку здійснювало Агентство національної безпеки США, на яку він працював.

Він не сказав, що GCHQ або АНБ зацікавлені в масовому моніторингу повідомлень простих громадян, але при цьому заявив, що обидва агентства доклали чимало зусиль для того, щоб розробити технологію, що дозволяє їм зламувати смартфони. «Вони хочуть не вас, а ваш телефон», - сказав він.

Нагадуємо, що на церемонії нагородження норвезькою премією імені Б'єрнстьєрна Б’єрнсона Едвард Сноуден розкритикував спроби російської влади контролювати інтернет і сказав, що опинився в РФ не зовсім по своїй волі. «Я просив притулку в 21 країні. Всі вони відповіли мовчанням. Росія взагалі в списку значилася однією з останніх країн», - зазначив колишній співробітник ЦРУ.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Едвард Сноуден, nbcnews.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
2019 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду