Google, Apple і Microsoft відмовилися надавати владі США повідомлення користувачів
Google, Apple і Microsoft відмовилися надавати владі США повідомлення користувачів
Про це повідомляє The New York Times.
Google, Apple і Microsoft неодноразово відмовлялися надати доступ до повідомлень своїх користувачів за запитами Міністерства юстиції США.
В останні місяці чиновники кілька разів зверталися до технологічних гігантів з вимогою відкрити дані щодо підозрюваних. Так, влітку цього року Мін'юст США звернувся до Apple по справі про наркотики і зброю, і посилаючись на постанову суду, вимагав надати повідомлення, якими обмінювалися підозрювані за допомогою смартфонів iPhone. Компанія відмовила Мін'юсту, пославшись на шифрування інформації в iMessage.
«Конфлікти з Apple і Microsoft, відображають підвищений корпоративний опір після часів Едварда Сноудена. Американські технологічні компанії навмисно демонструють, що вони намагаються захистити інформацію клієнтів», - йдеться в статті американської газети.
Як писав MediaSapiens, компанія Apple вп'яте поспіль очолила рейтинг найдорожчих брендів світу. Друге місце посіла Microsoft. За оцінкою видання, вартість бренду Apple за рік зросла на 17% — до $145,3 млрд. Це більше за вартість будь-якого іншого бренду як мінімум удвічі. Друге місце в рейтингу, як і в 2014 році, займає Microsoft. Вартість цього бренду, за оцінкою Forbes, зросла на 10% — до $69,3 млрд. На третьому місці — бренд інтернет-корпорації Google, який подорожчав за рік на 16% — до $65,6 млрд.