Японія вимагає від США пояснити інформацію Wikileaks

Японія вимагає від США пояснити інформацію Wikileaks

15:50,
3 Серпня 2015
3238

Японія вимагає від США пояснити інформацію Wikileaks

15:50,
3 Серпня 2015
3238
Японія вимагає від США пояснити інформацію Wikileaks
Японія вимагає від США пояснити інформацію Wikileaks
Автори:
Офіційний Токіо вимагає у США пояснень щодо інформації, опублікованої порталом Wikileaks.

Про це на прес-конференції заявив генеральний секретар кабінет міністрів країни Йосіхіде Суга, пише російська служба BBC.

Наприкінці минулого тижня Wikileaks опублікував звіт, з якого випливає, що Агенство національної безпеки США протягом кількох років прослуховувало телефони японського прем’єр міністра Сіндзо Абе, інших членів уряду, а також ключових працівників Mitsubishi та керівників підрозділу бензину компанії Mitsui.

«Це те, що дійсно було вкрай образливим, адже ми союзники», - сказав Суга.

Документи свідчать, що агенти АНБ прослуховували телефонні розмови японських високопосадовців, у тому числі прем’єр-міністра Сіндзо Абе. Відбувалося це в період з вересня 2006 року до вересня 2007 року. Зокрема, перехоплювались розмови по «урядовій телефонній лінії VIP».

Також прослуховували виконавчого секретаря Секретаріату кабінету міністрів Йошихіде Суга, кількох високопосадовців Центрального банку, міністерства фінансів, міністерства економіки, торгівлі та індустрії.

Як писав MediaSapiens на початку липня, Агентство національної безпеки США протягом десяти років прослуховувало ключові телефонні номери німецького керівництва. За даними WikiLeaks, всього американські спецслужби прослуховували 125 ключових номерів, у тому числі особистий мобільний телефон Ангели Меркель, телефони помічників канцлера, її співробітників відомства і навіть факс. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
static01.nyt.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду