Сайт Генеральної прокуратури України зазнав кібератаки

00:00,
10 Квітня 2014
1556

Сайт Генеральної прокуратури України зазнав кібератаки

00:00,
10 Квітня 2014
1556
Сайт Генеральної прокуратури України зазнав кібератаки
Сьогодні вночі на сайт Генеральної Прокуратури України була здійснена хакерська атака. Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

«Був зафіксований факт потужної, заздалегідь підготовленої хакерської атаки на офіційний веб-портал Генеральної прокуратури України, в результаті якої була тимчасово порушена його нормальна робота», – йдеться в повідомленні.

 В ГПУ також зазначили, що атака не загрожувала цілісності інших інформаційних систем. Роботу сайту повністю відновили за короткий час.

Зараз у Генпрокуратурі триває перевірка за фактом несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерної мережі та встановлюються особи, які до цього причетні.

Атаки на українські комп’ютерні мережі у 2014 році почастішали. Нещодавно британські експерти з військової групи Bae System заявили, що проти України ведеться кібервійна. На їхню думку, кібератаки на українські ресурси організовуються та фінансуються державою, ймовірно, Росією.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gp.gov.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду