Акції Twitter знецінилися на 11%

Акції Twitter знецінилися на 11%

00:00,
30 Квітня 2014
1151

Акції Twitter знецінилися на 11%

00:00,
30 Квітня 2014
1151
Акції Twitter знецінилися на 11%
Акції Twitter знецінилися на 11%
Акції Twitter впали в ціні до найнижчого рівня з часу виходу на ринок. Про це повідомляє BBC.

За словами виконавчого директора Twitter Діка Костоло (Dick Costolo), компанія продовжує швидке зростання, збільшується число користувачів на платформах iOS та Android.

Згідно з інформацією, що міститься у фінансовому звіті Twitter за першу чверть 2014 року, кількість активних користувачів соціальної мережі за цей період досягла 255 мільйонів, що на 5,8% вище за попередній квартал. Однак такий результат виявився нижчим за сподівання аналітиків.

Попри те, що зросла кількість користувачів, акції Twitter знецінилися більше, ніж на 11%.

Twitter повідомив про фінансові збитки на суму 132 мільйони доларів, в той час як торік цей показник становив 27%.

Разом з тим квартальний дохід зріс на 119% і склав 250,5 мільйонів доларів. 226 мільйонів із зазначеної суми надійшли від реклами.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
smallbiztrends.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду