Українці стали регіональними фіналістами Google Science Fair 2013

00:00,
17 Червня 2013
1551

Українці стали регіональними фіналістами Google Science Fair 2013

00:00,
17 Червня 2013
1551
Українці стали регіональними фіналістами Google Science Fair 2013
Юні українські вчені Микита Гордієнко з Києва і Зеновія Швайка зі Львова потрапили до регіональних фіналістів Google Science Fair. Про це повідомляється у Google Blog.

Проект Микити Гордієнка присвячено реалізації альтернативної ідеї «розумного будинку» за допомогою звичайного смартфону та NFC-маркерів. Екологічний проект Зеновії Швайки спрямований на створення автономного пристрою для врятування риби від удушення під льодом. Микита Гордієнко вийшов у фінал у віковій категорії 13-14 років, Зеновія Швайка – 17-18 років. Усього було відібрано 90 регіональних фіналістів.

Як відзначають в Google, на третій щорічний конкурс Google Science Fair було отримано тисячі заявок з більше ніж 120 країн світу. Автори цьогорічних проектів-фіналістів розглядали різноманітні теми: від використання бананової шкірки для виробництва біопластика до зеленої технології очищення води.

«Наше журі вкотре було вражено якістю інноваційних наукових проектів, – підкреслила менеджер зі зв’язків українського підрозділу Google Марина Тарасова. – Перед ними було нелегке завдання оцінити творчість, наукові заслуги і глобальне значення кожного проекту, щоб обрати з тисяч робіт лише 90 фіналістів».

Імена 15 глобальних фіналістів буде оголошено 27 червня, тоді ж стане відомо, хто отримав спеціальну нагороду Scientific American Science in Action Award. Юні вчені відвідають штаб-квартиру Google в Каліфорнії, щоб 23 вересня взяти участь у святковій події, присвяченій визначенню переможця.

Google Science Fair – конкурс наукових проектів для дітей віком від 13 до 18 років включно. Для участі у конкурсі необхідно лише мати власну оригінальну наукову ідею. Про початок Google Science Fair 2013 компанія оголосила у лютому 2013 року. «Для того, шоб бути генієм, зовсім не обов’язково бути відмінником», – стверджує Google, додаючи, що до участі в конкурсі запрошуються всі ті, хто цікавиться навколишнім світом і любить ставити питання.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Google Blog.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду