Користувачі підписок на ChatGPT тестують завдання та нагадування

Користувачі підписок на ChatGPT тестують завдання та нагадування

10:35,
15 Січня 2025
677

Користувачі підписок на ChatGPT тестують завдання та нагадування

10:35,
15 Січня 2025
677
Користувачі підписок на ChatGPT тестують завдання та нагадування
Користувачі підписок на ChatGPT тестують завдання та нагадування
У безкоштовну версію ШІ-чатбота функцію додадуть, якщо вона стане затребуваною в підписників.

Користувачі ChatGPT, які мають підписки ChatGPT Plus, Team і Pro, цього тижня отримають доступ до нової функцій ШІ-помічника — можливості запланувати нагадування або повторювані завдання. Компанія OpenAI повідомила про початок їх бета-тестування, повідомляє TechCrunch.

За допомогою нової функції користувачі можуть встановлювати прості нагадування за допомогою ChatGPT, як-от «Нагадати мені, коли термін дії мого паспорта закінчиться через шість місяців», а помічник ШІ надішле пуш-повідомлення на будь-якій платформі, для яких увімкнене це завдання. Також користувачі можуть встановлювати повторювані завдання для ChatGPT, на кшталт «Щоп’ятниці дайте мені план на вихідні на основі мого місцезнаходження та прогнозу погоди» або «Підготуйте мені брифінг новин щодня о 7 ранку».

Схоже, що функція завдань є першим кроком компанії OpenAI у розвитку моделей ШІ, які можуть діяти дещо незалежно, також відомих як агенти ШІ. Генеральний директор OpenAI Сем Альтман раніше зазначав, що 2025 рік буде великим для агентів ШІ, навіть стверджуючи, що вони «приєднаються до робочої сили» цього року.

Користувачі можуть отримати доступ до завдань, вибравши «4o із запланованими завданнями» зі спадного меню в ChatGPT. Звідти вони можуть надіслати повідомлення чатботу, повідомляючи ШІ-помічнику, яке нагадування або завдання вони хочуть створити. Користувачі можуть встановлювати завдання та керувати ними, спілкуючись із помічником зі штучним інтелектом на будь-якій платформі або через спеціальну вкладку диспетчера завдань у вебпрограмі. Проте голосовий режим для функції наразі недоступний.

Компанія OpenAI повідомила, що у період бета-тестування прагне дізнатися більше про те, яким чином можна використовувати функцію завдань, перш ніж ухвалить рішення про доступ до функції в безкоштовній версії ChatGPT.

Фото: ChatGPT / Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду