OpenAI розпочала навчання нової моделі ШІ

OpenAI розпочала навчання нової моделі ШІ

13:47,
29 Травня 2024
669

OpenAI розпочала навчання нової моделі ШІ

13:47,
29 Травня 2024
669
OpenAI розпочала навчання нової моделі ШІ
OpenAI розпочала навчання нової моделі ШІ
OpenAI створює Комітет з безпеки та охорони і розпочинає навчання нової ШІ-моделі.

Компанія OpenAI, відома як розробник ChatGPT, оголосила про створення Комітету з безпеки та охорони, який буде консультувати з питань безпеки та етики її проєктів та операцій. Про це повідомляється на сайті OpenAI.

OpenAI також розпочала навчання своєї наступної передової моделі ШІ, яка, як очікується, значно розширить можливості компанії на шляху до створення штучного загального інтелекту (ШЗІ).

Першим завданням Комітету буде оцінка та вдосконалення процесів та гарантій безпеки OpenAI протягом наступних 90 днів. Після цього вони поділяться своїми рекомендаціями з Радою, яка в свою чергу оприлюднить оновлену інформацію так, щоб це відповідало безпеці.

OpenAI також проконсультується з іншими експертами з питань безпеки й техніки для вдосконалення своєї роботи.

Нагадаємо, нещодавно компанія Open AI розпустила команду, відповідальну за створення рішень для безпечного використання систем штучного інтелекту.

Фото: бренд компанії OpenAI / Getty Images

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду