Представили новий логотип компанії Facebook

Представили новий логотип компанії Facebook

10:53,
5 Листопада 2019
2541

Представили новий логотип компанії Facebook

10:53,
5 Листопада 2019
2541
Представили новий логотип компанії Facebook
Представили новий логотип компанії Facebook
Автори:
Протягом наступних кількох тижнів логотип почне з'являтися на веб-сайтах компанії Facebook, а також на таких належать Facebook сервісах, як Instagram, WhatsApp і Oculus. Старий синій логотип залишиться логотипом соціальної мережі.

У понеділок, 4 листопада, компанія Facebook представила свій новий логотип. Про це співробітники компанії написали у своєму офіційному блозі.

Пишуть, що компанія змінила логотип і впровадила новий дизайн в усі свої продукти, аби показати, що вони відрізняються від програми Facebook.

Протягом наступних кількох тижнів логотип почне з'являтися на веб-сайтах компанії Facebook, а також на таких належать Facebook сервісах, як Instagram, WhatsApp і Oculus. Старий синій логотип залишиться логотипом соціальної мережі Facebook.

«Ми вводимо новий логотип компанії і ще більше відрізняємо компанію Facebook від додатка Facebook, яке збереже свій власний бренд», — пояснює директор з маркетингу Facebook Антоніо Лучіо.

Видання Mashable висунуло версію стосовно того, навіщо Facebook новий корпоративний логотип, передає Liga Tech.

Така зміна може здатися дивним для Facebook, адже синій логотип компанії став знаковою частиною бренду, пише видання. Але ця зміна може мати ряд потенційних переваг для компанії, яка в даний час стикається з численними розслідуваннями і негативною реакцією громадськості на проблеми конфіденційності даних користувачів.

Завдяки більш чіткому розмежування між соцмережею Facebook, компанією і додатком Facebook, Марк Цукерберг домагається того, щоб інші його сервіси, такі як WhatsApp, Instagram і Oculus, залишалися чистими, навіть коли Facebook стикається зі скандалом за скандалом, вважають журналісти видання Mashable.

Там звернули увагу на те, що велика кількість людей до сих пір не знають того факту, що Facebook володіє Instagram.

Нагадаємо, раніше ми писали, у США чоловік зареєструвався кандидатом на вибори, щоб рекламувати фейки у Facebook.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду