Керівники Google, Apple, Amazon та ще трьох компаній розкажуть про безпеку даних у Сенаті
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Керівники Google, Apple, Amazon та ще трьох компаній розкажуть про безпеку даних у Сенаті
У сенатських слуханнях візьмуть участь компанії Twitter , Alphabet (Google), Apple, Amazon, AT&T та Charter Communications.
«Зустріч дасть можливість компаніям пояснити свої підходи до конфіденційності», —зазначив пан Тьюн.
За його словами, керівництво компаній також повідомить, як планує виконувати нові вимоги від Європейського Союзу та Каліфорнії, і «що Конгрес може зробити для забезпечення чітких очікувань конфіденційності без шкоди для інновацій».
Безпека даних стає дедалі важливішим питанням після кількох масових порушень: витоків персональної інформації мільйонів користувачів інтернету та соціальних мереж з США, а також порушень, пов'язаних з великими роздрібними компаніями та кредитною агенцією Equifax.
Нагадаємо, Положення про загальний захист даних Європейського союзу (GDPR) набрало чинності в травні. Порушення нового законодавства про конфіденційність загрожує компаніям штрафами в розмірі до 4% від глобального доходу або 20 мільйонів євро в залежності від інциденту.
У американському штаті Каліфорнія влітку ухвалили закон про конфіденційність даних, що мав на меті дати користувачам більше контролю над тим, як компанії збирають та використовують їхню особисту інформацію.
Згідно з цим законом, великі компанії з 2020 року повинні будуть дозволити клієнтам переглядати зібрані ними дані, вимагати їхнього видалення даних і забороняти передавати їх третім особам.
Нагадаємо, 5 вересня головна операційна директорка компанії Facebook Шеріл Сандберг і генеральний директор компанії Twitter Джек Дорсі виступили на слуханнях комітету з розвідки Сенату США. Питання до них стосувалися здебільшого використання соціальних мереж для поширення політичної пропаганди, зокрема через фейкові акаунти, та цензури на платформах. На це слухання запрошували також керівництво Google, однак компанія та сенатори не дійшли згоди щодо спікера.
Як писав MediaSapiens, у квітні в Сенаті два дні свідчив засновник та гендиректор соцмережі Facebook Марк Цукерберг. Він відповідав на питання сенаторів щодо російського втручання, екстремістського контенту соцмережі, таргетованої реклами, скандалу довкола витоку даних користувачів Facebook компанії Cambridge Analityсa тощо.