Ілон Маск поскаржився, що працює по 120 годин на тиждень

Ілон Маск поскаржився, що працює по 120 годин на тиждень

17:45,
17 Серпня 2018
3234

Ілон Маск поскаржився, що працює по 120 годин на тиждень

17:45,
17 Серпня 2018
3234
Ілон Маск поскаржився, що працює по 120 годин на тиждень
Ілон Маск поскаржився, що працює по 120 годин на тиждень
Автори:
Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск розповів, що останній рік виявився для нього найважчим, і пояснив свої суперечливі твіти.

Американський підприємець-мільйонер дав інтерв'ю газеті The New York Times.

Пан Маск зазначив, що йому часом доводилося працювати в офісі Tesla по 120 годин на тиждень. Бувало, що він не залишав його протягом 3-4 днів, а засинав тільки завдяки снодійному. За словами підприємця, родина переживає за його здоров'я. Ілон Маск також розповів, що хотів би розділити обов'язки керування компанією з заступником. Пошуки людини на цю посаду тривають.

Крім того, він пояснив свої пости в Twitter, які викликали резонанс цього місяця. Нагадаємо, 7 серпня пан Маск написав: «Думаю над тим, щоб зробити Tesla приватною із ціною $420 за акцію. Фінансування забезпечене». На той момент акція компанії коштувала близько $340. Самому Маску належить 20% акцій. Bloomberg підрахував, що викуп решти обійшовся б підприємцю приблизно в $66 мільярдів. Твіт, який став мемом, спричинив зростання цін на акції майже на 11%. Комісія з цінних паперів і бірж США через цей твіт почала розслідування. А група інвесторів подала позов до Ілона Маска, звинувачуючи його в тому, що він збрехав про наявність покупця й таким чином хотів шахрайством підвищити вартість акцій.

У наступних твітах підприємець заявив, що хотів би зберегти всіх інвесторів компанії. За його словами, вони могли б або продати акції, або зберегти і перейти в приватну форму володіння. Деякі з членів ради директорів попросили пана Маска менше користуватися Twitter, а натомість сконцентруватися на виробництві машин і будівництві ракет.

У листі співробітникам Tesla Ілон Маск пояснив, що як публічна компанія підприємтво змушене реагувати на короткострокові виклики, в той час як місія вимагає від нього зосередження на довгострокових планах. За словами засновника, компанія відчуває «шалений тиск» через щоквартальні звіти про прибутки, а розміщення на біржі дає багатьом підстави її атакувати. Він, проте, додав, що остаточне рішення про приватизацію ще не ухвалене.

Переговори із суверенним фондом Саудівської Аравії, про які підприємець розповів згодом, за його словами, ще тривають. 

Пан Маск також зазначив, що нікого не попереджав до публікації твіта про те, що оголосить про такі плани. Підприємець стверджує, що зробив це задля прозорості і спростував версію про те, що був під наркотиками.

Раніше MediaSapiens робив огляд життя Ілона Маска у Твіттері, в якому розповідав про інші його резонансні твіти, через які підприємець змушений був перепросити. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Bloomberg
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Jameslig
22:20 / 23.04.2022
полное бухгалтерское обслуживание компаний на постоянной основе (с заключение договора до года), включающее в себя оформление первичных бухгалтерских документов, ведение бухгалтерского учета, составление бухгалтерской и налоговой отчетност
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду