Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів

Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів

10:56,
27 Липня 2018
1778

Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів

10:56,
27 Липня 2018
1778
Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів
Telegram представила сервіс Passport для зберігання даних документів
Автори:
Месенджер Telegram представив сервіс Passport, завдяки якому користувач зможе безпечно зберігати в мережі дані паспортів, водійських прав, банківських рахунків та інші документи.

Про це компанія розповіла в блозі.

Passport – це уніфікований метод авторизації в сервісах, яким потрібно надавати персональну інформацію. Юзери зможуть завантажити в сервіс свої дані й автоматично авторизуватися в різних додатках і на сайтах.

«Наше цифрове життя стає все ближчим і ближчим до реального світу, і відповідно зростає кількість послуг, які потребують інформації про вашу реальну особистість. Дотепер це означало, що ви маєте завантажувати ті самі скани документи знову і знову – для кожного нового додатка. Більше не треба!», – заявили в компанії.

Telegram також запевнила, що всі персональні дані будуть надійно захищені. Щоб забезпечити це, розробники використовують наскрізне шифрування.

«Для Telegram ці дані – випадковий набір символів. У нас немає доступу до інформації, що зберігається в вашому Passport. Коли ви обмінюєтеся інформацією, вона надсилається безпосередньо до одержувача», – заявили в компанії.

У Telegram також зазначили, що в майбутньому дані юзерів  Passport будуть перенесені в децентралізоване хмарне сховище. Також компанія планує вдатися до сторонньої верифікації, тож деякі сайти в майбутньому не повинні будуть запитувати дані користувача, а просто зможуть покладатися на те, що його акаунт верифікований.

Встановити Passport можна в найновішій версії  Telegram. Завантаживши документи, ви побачите свої дані в розділі Налаштування > Конфіденційність та безпека> Telegram Passport (на пристроях iOS: Налаштування> Telegram Passport).

Наразі можна скористатися Passport в платіжній системі ePayments.com. Месенджер запрошує платформи, які потребують введення персональних даних юзера, приєднати Passport до їхнньої системи безкоштовно.

Нагадаємо, вперше про те, що Telegram тестує подібний сервіс, стало відомо в травні.

Компанія Kantar TNS зробила дослідження аудиторії месенджера в Україні. Виявилося, що майже половина юзерів Telegram – це люди віком до 25 років.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
telegram.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду