До 13 липня — прийом заявок на Google Europe Code Week 2018

До 13 липня — прийом заявок на Google Europe Code Week 2018

12:25,
6 Липня 2018
4000

До 13 липня — прийом заявок на Google Europe Code Week 2018

12:25,
6 Липня 2018
4000
До 13 липня — прийом заявок на Google Europe Code Week 2018
До 13 липня — прийом заявок на Google Europe Code Week 2018
Автори:
Компанія Google відкрила прийом заявок на участь у проекті Europe Code Week.

Податися на нього можуть некомерційні організації чи школи, які хочуть проводити освітні ініціативи для дітей від 5 до 18 років. У рамках Europe Code Week учасники можуть отримати гранти до 8000 євро на свої проекти, як дають дітям можливість отримати практичні навички в галузі технологій.

За даними Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), які цитує Google, 65% теперішніх учнів працюватимуть на роботах, які сьогодні ще не існують. Тому компанія просуває програми та заходи, які допоможуть їм бути краще підготованими до цього майбутнього.

 

Усі запропоновані ініціативи та заходи мають відбуватися в період з 6 по 21 жовтня в межах Europe Code Week. Вони мають бути націлені на новачків у технологіях й пропонувати принаймні 2 години практичних занять. Також усі кошти гранту не можна витратити лише на придбання необхідної техніки (смартфонів, планшетів, робототехніки тощо).

При розподілі грантів перевага буде надаватися тим заявникам, які фокусуються на поглибленому та постійному навчанні, співпрацюють з іншими організаціями-партнерами, ставлять за мету залучити дівчат, мало представлені меншини, соціально-економічно незахищених студентів або дітей з особливими потребами, охоплюють більше 500 учнів.  

 

Для участі організаціям треба заповнити і надіслати окрему форму. В заявці потрібно буде коротко описати який захід чи ініціативу ви хочете провести, його план, зміст та тривалість. Також потрібно надати фінансовий план, згідно з яким будуть витрачатися виділені кошти. У формі є пункти щодо того, чи зможе заявник потім оцінити успішність та ефективність проведеного заходу та чи може Google надати ще якусь допомогу в організації, окрім грошової.

Додаткові питання можна надіслати на поштову скриньку europe-code-week@google.com. Окрім того, Google радить звернути увагу на інші освітні ресурси компанії на www.google.com/edu

Нагадаємо, раніше цього року в Google створили безкоштовний додаток, який вчить основам JavaScript  за допомогою міні-ігор. Також компанія  виклала в мережу свій базовий курс з машинного навчання. А до цього запустила проект, який вчитиме дітей програмуванню за допомогою конструктора та безкоштовний курс з програмування на Android для новачків.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Google Україна
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду