Компанія Cambridge Analytica оголосила про закриття

Компанія Cambridge Analytica оголосила про закриття

10:10,
3 Травня 2018
1008

Компанія Cambridge Analytica оголосила про закриття

10:10,
3 Травня 2018
1008
Компанія Cambridge Analytica оголосила про закриття
Компанія Cambridge Analytica оголосила про закриття
Автори:
Компанія Cambridge Analytica, яка отримала дані мільйонів користувачів Facebook, закривається.

Як пише The New York Times, Cambridge Analytica оголосила про те, що припиняє будь-які операції та подає на банкрутство. Рішення було прийнято менш ніж через два місяці після того, як Cambridge Analytica та Facebook опинилися в центрі скандалу через збір даних, який зачепив персональну інформацію близько 87 мільйонів людей.

Cambridge Analytica опублікувала на своєму сайті офіційне повідомлення, в якому йдеться про те, що через скандал майже усі клієнти відмовилися від послуг компанії. Через це керівництво вирішило подати на банкрутство як у США, так і у Великій Британії. При цьому британський комітет, який займається розслідуванням витоку даних, наголошує на тому, що банкрутство Cambridge Analytica не зупинить розслідування. SCL Group, яка є спорідненою з Cambridge Analytica структурою, також закривається.

У Facebook новини про закриття Cambridge Analytica не коментували.

Наприкінці березня The New York Times та The Observer of London опублікували матеріали,  в яких викрили значний витік персональних даних користувачів Facebook в обхід правил соцмережі. Згідно з внутрішнім розслідуванням Facebook, Cambridge Analytica могла отримати доступ до даних 87 мільйонів користувачів Facebook. Детально про роботу компанії Cambridge Analytica та як був організований збір даних користувачів можна почитати в огляді на MediaSapiens.

Внаслідок цього акції Facebook впали в ціні, що завдало компанії збитків на близько $5 млрд. Компанія анонсувала низку змін в правилах соцмережі, наприклад спрощене керування особистими даними та можливість очистити історію переглядів й пообіцяла «повернутися до свого коріння» та зосередитися на інтересах своїх користувачів. Зокрема, нещодавно Марк Цукерберг анонсував запуск сервісу для знайомств.

Також вчора стало відомо, що сервіс мікроблогів Twitter продав  дані досліднику Александру Когану з Cambridge Analytica в 2015 році.

Fossbytes
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду