Apple придбала онлайн-сервіс для читання журналів Texture

Apple придбала онлайн-сервіс для читання журналів Texture

16:10,
13 Березня 2018
1975

Apple придбала онлайн-сервіс для читання журналів Texture

16:10,
13 Березня 2018
1975
Apple придбала онлайн-сервіс для читання журналів Texture
Apple придбала онлайн-сервіс для читання журналів Texture
Автори:
Американська компанія Apple купила онлайн-сервіс Texture компанії Next Issue Media, який надає користувачам доступ до понад 200 журналів.

Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Texture дозволяє користувачам оформити щомісячну підписку на найрізноманітніші журнали за 9,99 доларів. Таким чином клієнти компанії можуть читати з ґаджетів видання National Geographic, Vanity Fair, GQ, Esquire, Forbes, The New Yorker, Cosmopolitan, Forbes та інші. Перший тиждень користування додатком – безкоштовний.

Next Issue Media є спільним підприємством холдингів Condé Nast, Hearst Magazines, Meredith Corporation, News Corp, Rogers Media і Time Inc.

Сума угоди Next Issue Media з Apple не розголошується. Видання Gizmodo припускає, що це щонайменше 50 мільйонів доларів.

«Ми раді, що Texture приєднається до Apple разом із її вражаючим каталогом журналів від багатьох провідних світових видавців, – коментує Едді К'ю (Eddy Cue), старший віце-президент Apple з програмного інтернет-забезпечення та інтернет-послуг. – Ми підтримуємо якісну журналістику з надійними джерелами інформації і надамо можливість журналам продовжувати створювати прекрасно оформлені та цікаві для користувачів матеріали».

Гендиректор Next Issue Media Джон Лаглін (John Loughlin) заявив, що власники не уяляють «кращого дому та майбутнього для  Texture, ніж Apple».

Сервіс Texture виник у 2010 році і швидко став одним із провідних у цій сфері. У 2016 році редакційна команда AppStore Texture включила сервіс у перелік  найбільш інноваційних сервісів для користувачів iOS.

Нагадаємо, наприкінці минулого року американська компанія Apple купила  британський музичний додаток для розпізнавання музики Shazam. ЗМІ повіломляють, що сума угоди склала 400 мільйонів доларів.

Крім того, торік Apple придбала ізраїльський проект по розпізнаванню облич RealFace.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
appleinsider.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду