Google відкриє в Пекіні центр штучного інтелекту

Google відкриє в Пекіні центр штучного інтелекту

11:48,
14 Грудня 2017
1804

Google відкриє в Пекіні центр штучного інтелекту

11:48,
14 Грудня 2017
1804
Google відкриє в Пекіні центр штучного інтелекту
Google відкриє в Пекіні центр штучного інтелекту
Автори:
Американська компанія Google відкриє в Пекіні (Китайська Народна Республіка) науковий центр для досліджень штучного інтелекту.
Про це в блозі компанії повідомила професорка та співробітниця Google Фей Фей Лі, яка керуватиме дослідженнями разом з доктором Цзя Лі.
 
Центр стане першим таким закладом Google в Азії.
 
«Чи стається прорив у Силіконовій долині, у Пекіні або де-небудь ще, він має потенціал, щоб зробити життя кожного кращим для всього світу. Для нас, як для першої компанії в сфері AI, це важлива частина місії. І ми хочемо працювати з найкращими талантами, щоб досягти її», – зазначила Фей Фей Лі.
 
Google AI China Center долучиться до інших дослідницьких груп компанії, які працюють зокрема в Нью-Йорку, Торонто, Лондоні та Цюріху.

Орієнтований на базові дослідження штучного інтелекту, китайський центр складатиметься з пекінських дослідників AI за підтримки сильних інженерних команд Google China. Пані Лі повідомила, що центр вже найняв топових експертів у галузі. Новий заклад співпрацюватиме також з активним дослідницьким середовищем китайського Інституту інтелектуальної власності.

Окрім публікацій власної роботи, центр також буде підтримувати дослідницьку спільноту AI фінансово, а також організовуватиме конференції та семінари. 

«Людство переживає величезні трансформації завдяки комп'ютерним та цифровим технологіям, – пише Фей Фей Лі. – Лише за кілька років автоматична класифікація зображень в додатках з фотографії стала стандартною функцією. І ми бачимо швидке прийняття природної мови як інтерфейсу з голосовими помічниками, такими як Google Home. В Cloud спостерігаємо, як наші корпоративні партнери, використовуючи AI, змінюють свій бізнес вражаючим чином й дуже оперативно. Оскільки технології все глибше починають впливати на людське життя, нам треба буде працювати разом, щоб переконатися, що завтрашній штучним інтелект буде корисний усім нам».

Дослідниця сподівається, що китайський центр стане невеликим внеском у досягнення цієї мети й допоможе знайти рішення світових проблем.

Нагадаємо, нещодавно інженери Google Хі Чжун Рю (Hee Jung Ryu) і Флоріан Шрофф (Florian Schroff) розробили «захист екрану», який здатний розпізнавати, коли сторонні люди заглядають у ваш смартфон.

А керівник підрозділу Google з розробок штучного інтелекту Джон Аннандреа (John Giannandrea) назвав страшні історії про AI (artificial intelligence) недолугими.
 
Раніше суперечка про штучний інтелект виникла між генеральним директором Facebook Марком Цукербергом та засновником Tesla та SpaceX Ілоном Маском. На думку Маска, штучний інтелект несе загрозу для людства, зокрема через створення фейків. В свою чергу Цукерберг оптимістично налаштований щодо штучного інтелекту і вважає, що у найближчі п'ять-десять років  він значно покращить якість людського життя.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
blog.google
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду