Дрони навчили тимчасово розбиватися, а потім збиратися назад

Дрони навчили тимчасово розбиватися, а потім збиратися назад

10:21,
14 Березня 2017
1419

Дрони навчили тимчасово розбиватися, а потім збиратися назад

10:21,
14 Березня 2017
1419
Дрони навчили тимчасово розбиватися, а потім збиратися назад
Дрони навчили тимчасово розбиватися, а потім збиратися назад
Автори:
Рано чи пізно кожен дрон падає або у щось врізається, і дуже часто це призводить до його поломки. Швейцарські інженери створили коптер, який переживає такі інциденти без особливих проблем.

Про це пише Platforma.

«В останні роки популярність безпілотних апаратів зростає, – нагадують дослідники у своїй роботі. – Спочатку вони були призначені для професійного використання, а потім поступово стали дуже корисним інструментом для допомоги із завданнями, які не можуть зробити люди або наземні роботи. Або просто дрони зроблять це ефективніше».

Інженери з Національного дослідницького центру роботехніки (NCCR) і Федеральної політехнічної школи Лозани (EPFL) вирішили використовувати раму, що складається з склопластикових деталей товщиною 0,3 міліметра. Однак при цьому вона вийшла міцною і еластичною завдяки невеликій товщині пластин. Головна ідея в тому, що ця рама кріпиться до жорсткого ядра з акумулятором і бортовим комп'ютером за допомогою магнітів. Магніти утримують всю конструкцію в польоті, але дозволяють деталям рами відділятися при сильному ударі.

Між магнітами розташовані контактні площадки для з'єднання роторів з ядром, а сама рама додатково прив'язана до основної частини за допомогою гумок, завдяки чому навіть при сильному ударі всі елементи конструкції притягуються назад до ядра. Окрім забезпечення більш безпечних зіткнень і падінь дослідники також відзначають, що завдяки такому дизайну подібний безпілотник можна легко масштабувати, замінюючи раму.

Під час проведених випробувань автори розважалися, навмисно врізаючись в перешкоди, або кидали квадрокоптер з різної висоти аж до двох метрів. Дрон успішно пережив більше 50 ударів і щоразу успішно збирався назад – менше, ніж за секунду. Вчені вважають, що в перспективі ця розробка може стати в нагоді не тільки безпілотникам, але й іншим роботам.

Нагадуємо, що раніше дочірня компанія французької національної поштової служби La Poste отримала дозвіл на використання дронів для доставки. Це був перший випадок обслуговування безпілотниками звичайних поштових операцій.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
4pda.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду