Google додала нові функції в Google Docs
Функції в першу чергу полегшать групову роботу з документами, написала Google у своєму офіційному блозі. Так, за допомогою Action Items можна швидше розподіляти завдання в межах команди та сповіщати про це колег. При введенні певних типів фраз, функція буде автоматично знаходити людей для призначення їм завдань.
Призначення завдання для конкретного користувача в Google Docs
Коли позначений співробітник відкриватиме документ, йому буде приходити сповіщення про нове завдання. Також можна надіслати сповіщення на пошту. Підтримка Natural Language Processing (NLP) дозволяє програмам також пропонувати опцію Action Items в контексті фрази, що вводиться розмовною мовою під час переписки.
Нові функції Google Docs в контекстному меню: Action Items та Suggestion
Інше нововведення торкнулося Google Форм. Тепер при введенні питань в форму сервіс автоматично запропонує варіанти відповідей, які можуть підійти до нього. Google стверджує, що нова функція дозволяє заощадити до 25% часу при складанні анкет і опитувань.
«З моменту запуску в 2008 році через Форми було задано понад мільярд питань, що дозволило нам виявити поширені патерни. За допомогою машинного навчання і нейромереж ми тепер можемо прогнозувати тип питання і пропонувати варіанти відповіді», - прокоментував менеджер Google Райан Вебер (Ryan Weber).
Також в Форми тепер можна завантажувати документи. Для клієнтів G Suite серед типів питання з'явився новий пункт - File upload. Використовуючи цю опцію, респонденти зможуть вивантажувати файли зі своїх комп'ютерів або хмарних дисків в нову загальну папку Drive.
Нещодавно компанія анонсувала оновлення для браузера Chrome, яке використовує вдвічі менше оперативної пам'яті. Користувачі вже не раз нарікали на «ненажерливість» додатка, який використовує значний обсяг оперативної пам'яті пристроїв.
Цього тижня Google розкрила інформацію про пріоритети в роботі пошуковика на 2017 рік. Спеціаліст відділу якості пошуку Google Гері Ілш (Gary Illyes) розповів, що компанія зосередиться на машинному навчанні, AMP (Accelerated Mobile Pages, прискорені сторінки для мобільних пристроїв) та структурованих даних.