Coursera відновила роботу в Криму

Coursera відновила роботу в Криму

17:41,
6 Липня 2016
2315

Coursera відновила роботу в Криму

17:41,
6 Липня 2016
2315
Coursera відновила роботу в Криму
Coursera відновила роботу в Криму
Автори:
Уряд США дозволив освітній платформі Coursera відновити роботу в Криму.

Як відомо, з 1 лютого 2015 року Coursera була змушена припинити свою діяльність на півострові через санкції, введені після анексії Криму РФ.

«Ми в Coursera вважаємо, що освіта повинна бути доступною для всіх. Ми подали заявку і отримали дозвіл OFAC надати доступ в цьому регіоні до освітніх проектів,  заради наших учнів», - прокоментував відділ зв'язків з громадськістю платформи Coursera для MediaSapiens.

Як пише Meduza, «дозволу на роботу сайту вдалося домогтися завдяки об'єднаним зусиллям російського і американського освітнього співтовариства».

Нагадаємо, на платформі Coursera з’явилося декілька медійних курсів: «Графічний дизайн», «Основи фотографії і далі: від смартфону до дзеркальної камери», «Стань журналістом: створюй новини!».  Також повідомлялося, що усі навчальні курси на Coursera перекладуть російською мовою.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
qha
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду