Більше третини співробітників Yahoo! звільнилися з компанії за рік

Більше третини співробітників Yahoo! звільнилися з компанії за рік

15:15,
11 Січня 2016
1497

Більше третини співробітників Yahoo! звільнилися з компанії за рік

15:15,
11 Січня 2016
1497
Більше третини співробітників Yahoo! звільнилися з компанії за рік
Більше третини співробітників Yahoo! звільнилися з компанії за рік
Автори:
Більше третини співробітників американської компанії Yahoo! покинули свої пости у 2015.

Про це з посиланням на її колишніх робітників повідомляє The New York Times.

Причиною для масових відставок та звільнень стала політика генерального директора компанії Марісси Майєр. Деякі інвестори компанії неодноразово вимагали її звільнення, тому гендиректорка вирішила скоротити активи, повідомили колишні співробітники Yahoo! в коментарі виданню. Також масові скорочення штату компанії заплановані на кінець січня. 

Наприкінці червня 2015 року в Yahoo! працювали близько 11 тисяч людей. 

При цьому для деяких співробітників компанії Майєр призначила премії у розмірі декількох мільйонів доларів, щоби запобігти їхньому звільненню з Yahoo!. Ця та інші ініціативи викликали негатив в інших працівників Yahoo!. 

Як пише The New York Times з посиланням на соціологічне опитування Glassdoor, усього 34% співробітників Yahoo! за підсумками минулого року вірили у покращення показників компанії, у той час як у Google їхня частка складає 77%.

3 січня портал Business Insider опублікував витяги з книги про гендиректора компанії під назвою «Марісса Майєр та битва за спасіння Yahoo!». У них повідомляється, що за час своєї роботи в Yahoo! вона тричі відмовилася звільнити тисячі співробітників, як того вимагали інвестори компанії. 

Марісса Майєр стала генеральним директором Yahoo! у 2009 році. Масові звільнення в компанії під її керівництвом почалися у жовтні 2014, після того як інвестор Starboard Value LP почав вимагати скорочення витрат Yahoo! на $500 мільйонів.

Як писав MediaSapiens, на початку грудня рада директорів Yahoo роздумувала над продажем інтернет-бізнесу. Численні сайти, в число яких входить пошуковик Yahoo, Yahoo News, поштовий сервіс Yahoo Mail, складають основу бізнесу Yahoo, сумарно вони посідають третє місце в числі найбільш відвідуваних інтернет-ресурсів в США. Можливим покупцем цих активів можуть стати, зокрема, фонди приватних інвестицій.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Марісса Майєр, The New York Times
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду