Вартість акцій Microsoft виросла до 15-річного максимуму

Вартість акцій Microsoft виросла до 15-річного максимуму

16:29,
23 Жовтня 2015
5711

Вартість акцій Microsoft виросла до 15-річного максимуму

16:29,
23 Жовтня 2015
5711
Вартість акцій Microsoft виросла до 15-річного максимуму
Вартість акцій Microsoft виросла до 15-річного максимуму
Автори:
Ціна акцій компанії Microsoft досягла 15-річного рекорду.

Про це повідомляє Financial Times.

Їхня вартість зросла на 8,3% до 52 доларів - рівня, якого не досягала з 2000-го року. Причиною підйому стало те, що компанія побила рекорди з прибутку.

«З липня Windows 10 встановлений на 110 мільйонів пристроїв - втричі більше, ніж було встановлено Windows 7 протягом аналогічного періоду часу. Більшість з цього числа - це комп'ютери приватних споживачів, проте 8 мільйонів встановлено на комп'ютерах в бізнесфері», - йдеться у повідомленні.

За словами фінансового директора Microsoft Емі Худ, пошукова система Bind, створена компанією, досягла «важливого етапу» - вперше стала рентабельною. У Microsoft очікують, що пошуковик продовжить приносити прибуток.

Згідно з опублікованим звітом Microsoft з першого фінансового кварталу, чистий прибуток в липні-вересні склав 4,6 мільярда доларів, або 0,57 долара в розрахунку на акцію. Минулого фінансового року за аналогічний період ці показники становили 4,54 мільярда доларів та 0,54 мільярда доларів. Виручка компанії зменшилася на 12% - до 20,38 мільярда доларів, виручка без врахування разових факторів - 21,7 мільярда доларів.

Як писав MediaSapiens, російський пошуковик «Яндекс» стане стартовою сторінкою та інтегрованою пошуковою системою у браузерах Edge та Internet Explorer на девайсах з операційною системою Windows 10 в Росії та ще декількох країнах.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
tehnot.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду