Mail.Ru Group купила 12% «ВКонтакте»

Mail.Ru Group купила 12% «ВКонтакте»

00:00,
18 Березня 2014
1041

Mail.Ru Group купила 12% «ВКонтакте»

00:00,
18 Березня 2014
1041
Mail.Ru Group купила 12% «ВКонтакте»
Mail.Ru Group купила 12% «ВКонтакте»
Mail.Ru Group отримала у власність 11,99% соціальної мережі «ВКонтакте». Вона викупила цю частку в гендиректора компанії «Мегафон» Івана Тавріна. Про це пише gazeta.ru з посиланням на сайт Mail.Ru Group.

Раніше проданий пакет акцій належав засновнику соціальної мережі Павлу Дурову.

Mail.Ru Group викупила компанію Bullion Development Limited, якій і належать 12% VK.Com Ltd («ВКонтакте»). Суму угоди не зазначають.

Однк відомо, що купівля Bullion здійснюється за грошові кошти із наданням Івану Тавріну права впродовж трьох місяців купити у Mail.Ru Group HeadHunter.

Після здійснення покупки сукупна частка Mail.Ru Group у «ВКонтакте» становитиме 51,99%.

За словами прес-секретаря «ВКонтакте» Георгія Лобушкіна, Mail.Ru Group у їхній компанії тривалий час сприймали як конкурента.

«Однак по мірі того, як виникали спільні ворожі сили, далекі від інтернету та IT, наші позиції зближувалися. Думаю, що в нинішній ситуації збільшення пакету Mail.Ru – це позитивний крок для компанії. На фоні інших фондів вони проявили себе як дружній інвестор, зацікавлений у розвитку «ВКонтакте», – сказав речник соцмережі.

Соціальна мережа «ВКонтакте» була створена 2006 року, а зараз є одним із найпопулярніших сайтів російського сегменту інтернету.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cityreporter.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду