Рекламодавці зможуть вимикати коментарі для платних публікацій у фейсбуці та інстаграмі

Рекламодавці зможуть вимикати коментарі для платних публікацій у фейсбуці та інстаграмі

18:30,
11 Жовтня 2024
3941

Рекламодавці зможуть вимикати коментарі для платних публікацій у фейсбуці та інстаграмі

18:30,
11 Жовтня 2024
3941
Рекламодавці зможуть вимикати коментарі для платних публікацій у фейсбуці та інстаграмі
Рекламодавці зможуть вимикати коментарі для платних публікацій у фейсбуці та інстаграмі
Рекламодавці зможуть складати переліки тих, кому платні публікації демонструвати не слід.

Meta анонсувала можливість вимикати коментарі до платних публікацій у фейсбуці та інстаграмі, надаючи брендам розширені можливості керувати їхніми рекламними акціями. Про це повідомило SocialmediaToday.

Зараз ця функція перебуває на стадії бета-тестування серед обмеженого числа компаній. Щоправда, користувачам рекламних кабінетів надається можливість обирати, дозволити чи заборонити коментарі, на стадії планування платної публікації, а не після її поширення.

«Ми розуміємо, що ця функція може бути важливою для брендів під час проведення чутливих кампаній або в періоди підвищеної чутливості», заявили в Meta.

Можливість обмежити коментарі може бути корисною, якщо бренд потрапив у новини з неправильних причин або рекламна акція виявилася невчасною. Проте все одно вимкнення коментарів може сприйматися як надмірний захист, а в деяких випадках як оманливий контент.

Meta також запропонувала додаткові елементи керування розміщенням реклами, що дають змогу контролювати, де в застосунках відображатимуться їхні рекламні акції.

«Минулого року ми почали розгортати можливість для компаній розміщувати рекламу в профілях у фейсбуці та інстаграмі, що є чудовою можливістю охопити більше клієнтів, поки вони глибоко зацікавлені. Щоб дати компаніям більше контролю над тим, у яких профілях можуть з’являтися їхні оголошення, ми протестували можливість блокувати показ оголошень в окремих профілях інстаграму, застосувавши "список блокування видавців". Виходячи з інтересу до цієї функції, ми розширюємо контроль на оголошення в профілях у фейсбуці», повідомила компанія.

Тож бренди зможуть обирати, для яких профілів користувачів у кожній із соцмереж відображати ті чи інші рекламні акції. Це може бути корисним для уникнення тих, хто не підходить для націлювання певної реклами. Компанії зможуть завантажувати перелік будь-яких загальнодоступних профілів, у яких вони не хочуть, щоб з’являлися їхні оголошення.

Також Meta розширила можливості блокування. Відтепер корпорація також підтримує переліки блокувань, створені сторонніми розробниками для брендів, які працюють із партнерами Meta.

«Підприємства працюватимуть безпосередньо з бізнес-партнерами Meta, щоб визначити, які конкретні категорії вони можуть заблокувати, йдеться в повідомленні.  У межах раннього тестування списку блокування стороннього вмісту для Feed і Reels компаніями вони помічають завдяки цьому додатковому рівню контролю підвищення рівня впізнаваності свого бренду».

Окрім цього, Meta оновила свій «Центр безпеки брендів». У меню з’явилися переліки акаунтів, на які не варто націлювати рекламу, та переліки акаунтів, які слід блокувати, за рекомендаціями партнерів.

Фото: застосунки соцмереж і месенджерів Meta на смартфоні / Getty Images

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду