7 способів як поліпшити відеоісторію

7 способів як поліпшити відеоісторію

12:00,
4 Серпня 2016
2551

7 способів як поліпшити відеоісторію

12:00,
4 Серпня 2016
2551
7 способів як поліпшити відеоісторію
7 способів як поліпшити відеоісторію
Автори:
Кращі відео не просто розповідають глядачам певну історію: вони допомагають їм зануритись у неї, відчути смак, запах.

Вони охоплюють тему більш широко, даючи глядачам контекст і перспективу, вважає оглядач Poynter Вікі Крюгер. Ось кілька способів, щоб привести глядачів в свою історію. Вона зформувала сім порад, як зробити свою відеоісторію кращою:

  • Ставте камеру на тіньовій стороні, щоб записати відео кращої якості. Ключовий об'єкт в кадрі або герой має бути повернутий на 20 або 30 градусів в сторону від основного джерела світла, а не до нього.
  • Не знімайте панораму і не змінюйте масштаб під час зйомки відео. Коли ви робите ці дії без необхідності, ви зайвий раз відволікаєте глядачів.
  • Знімайте різні плани послідовно, так, як їх бачить людське око.
  • Зорове сприйняття переважає над слуховим.  Зображення не повинні затьмарювати слова, водночас слова можуть зробити відео ще більш потужним і змістовним.
  • Зверніть увагу - і постарайтесь записати - природні звуки при зйомці відео. Вони занурять глядача в історію і збагатять відео так, як не зуміють це зробити слова.
  • Зверніть увагу на кадрування при зйомці відео. Сюжет для телебачення знімається інакше, ніж відеоісторія, призначена для мобільного перегляду.
  • Зайві рухи та інші відволікаючі фактори у візуальній картинці можна відсікти, змінивши глибину різкості в ручному режимі.

Раніше MediaSapiens опублікував покрокову інструкцію від продюсера MediaStorm Тіма МакЛафліна про те, як створити відеоісторію. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Poynter
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду