Громадська організація «Телекритика»
– це впливовий аналітичний центр та медійна платформа

Наша місія – сприяти становленню демократичних, вільних та професійних медіа в Україні і формуванню критичного мислячого та обізнаного медіаспоживача. 

Цільова аудиторія – топ-менеджемент ЗМІ, редактори, журналісти, медіаексперти, громадські організації, органи державної влади, донорські організації, медіаспоживачі.

Хто ми

«Детектор медіа» (у 2004-2015 роках – ГО «Телекритика»)  - це незалежний багатофункціональний хаб. Ми є унікальною для Центральної і Східної Європи медіаплатформою та аналітичним центром, що охоплюють найширший спектр медійної тематики та є універсальним джерелом інформації, аналітики та знань про медіа в Україні.

Наша місія

Сприяти становленню демократичних, вільних та професійних медіа в Україні і формуванню критичного мислячого та обізнаного медіаспоживача.

 Наші принципи

У своїй діяльності організація керується принципами поваги до прав людини і громадянських свобод, етичного кодексу журналіста та професійних стандартів, а також орієнтації на суспільний інтерес.

Стратегічні пріоритети

1. Сприяння підвищенню якості контенту (зокрема новинного) медіа в Україні.

2. Підвищення медіаграмотності громадян

3. Протидія пропаганді

Що ми робимо

Детектор Медіа прагне відповідати реальним потребам та викликам українського суспільства, української та світової медіаспільноти. Організація поєднує функції засобу масової інформації та аналітичного центру в сфері медіа в Україні, і посідає гідне місце серед подібних аналітичних центрів на міжнародному рівні.

Організація виробляє широкий спектр власних інформаційних продуктів ( медіакритику, аналітику, інфографіку, відео, ток-шоу тощо), бере участь у робочих групах та дорадчих структурах при органах влади, проводить моніторинги та дослідження, тренінги та різноманітні публічні заходи.

 Команда

Головою та засновницею організації є Наталія Лигачова, відома журналістка й медіаекспертка, голова Незалежної медійної ради, співголова Реанімаційного пакету реформ (з грудня 2017-го року), член Правління МФВ «Відродження».

Серед членів ГО «Детектор медіа» – Світлана Остапа, Наталя Соколенко, Андрій Куликов, Юрій Луканов, Мар’яна Закусило, Антоніна Черевко, Євген Булавка, Отар Довженко, Ганна Шерман, Андрій Черніков.

До Правління ГО «Детектор медіа» входять авторитетні експерти та фахівці медіагалузі Інна Кузнецова, Ірина Бекешкіна, Тарас Петрів, Ігор Когут, Ірина Чемерис.

Членами Наглядової ради  є Валерій Іванов, Світлана Конончук та Юрій Рубан.

Директор ГО «Детектор медіа» – Галина Петренко. Програмний директор – Вадим Міський. Керівник Центру моніторингу та аналітики – Отар Довженко.