Валентина Самар отримала премію ГО «Телекритика» «За професійну етику»

«Валентина для всіх нас є прикладом. Я коли читала її матеріали з Криму, думала: Боже, як ця маленька тендітна жінка витримує це все і пише настільки чесно», - сказала, вручаючи нагороду голова правління ГО «Телекритика» Наталія Лигачова.

«Це нагорода не мені, а всім журналістам, які продовжують працювати в Криму, кожного дня ризикують свободою, життям, але, даруйте, тупо виконують свою роботу. Хочу подякувати українським журналістам, які всі ці місяці були з нами. Хочу особливо подякувати журналістам "Громадського". Ми відчували, що ми не одні. Це важливо - відчувати плече не лише Associated Press чи Reuters, а й українських колег, - сказала Валентина Самар. - Я вас усіх запрошую до Криму. Адже дуже поріділа когорта активістів і журналістів у Криму. І на жаль, ми не дочекалися в Криму сміливості українських політиків - такої, як у журналістів».

Нагадаємо, премія «За професійну етику» заснована у 2011 році ГО «Телекритика» за підтримки Internews Network. Нею ГО «Телекритика» відзначає українських медійників, які протягом року продемонстрували високий рівень професіоналізму, відповідальності та усвідомлення соціальної місії журналістики при висвітленні актуальних суспільних проблем.

У 2011 році лауреатом стала ведуча проекту «РесПубліка» на 5-му каналі Ганна Безулик.

У 2012 році премію здобув автор і ведучий програми «Портрет із Сергієм Дорофеєвим» (5 канал) Сергій Дорофеєв.

У 2013 році нагороду ГО «Телекритика» отримала автор і ведуча програми «Тендер News» (ТВі) Наталка Седлецька.

 

comments powered by Disqus

Анонси ГО «Детектор медіа»

Вакансії ГО «Детектор медіа»