Діана Дуцик стала виконавчим директором ГО «Телекритика»

Фото Максима Лісового

Вона замінила на цій посаді Віталія Яринича, який був виконавчим директором ГО «Телекритика» з 2011 по 2014 рік.

«Ми вдячні Віталію за міцний організаційний фундамент, закладений ним в ГО "Телекритика",  - наголосила голова правління ГО «Телекритика» Наталія Лигачова. - Водночас перед ГО "Телекритика" сьогодні стоять нові завдання, нові виклики - як і у всієї медіаспільноти. Ми сподіваємося, що великий особистий досвід Діани як медіаексперта й у сфері інформаційної безпеки, й у дотриманні журналістських стандартів, високий ступінь її публічності дозволять "Телекритиці" вийти на нові висоти у розвитку. Діана Дуцик має добрий досвід і як медіаменеджер, звання кандидата наук, співпрацює з Могилянською школою журналістики, тож ми чекаємо від нового виконавчого директора поглиблення співпраці з партнерами-громадянськими організаціями, науковими інституціями, розширення кола експертів, які співпрацюватимуть з командою "Телекритики" на благо журналістської спільноти та громадянського суспільства в Україні».

«Я знаю Діану Дуцик близько 15 років. Вона професійний журналіст, аналітик і керівник. Має великий досвід управління власними медійними проектами. Дуже рідко буває, коли так поєднуються і творчі, й адміністративні якості» - прокоментував призначення член правління ГО «Телекритика», міністр освіти Сергій Квіт.

Раніше Діана Дуцик була головним редактором сайту MediaSapiens (ГО «Телекритика»). До того, з 2009 по 2011 роки - шеф-редактор журналу та групи сайтів «Главред». 2008-2009 рр. - головний редактор інтернет-видання «ПІК України»; 2003-2007 рр. - головний редактор громадсько-політичного тижневика «Без цензури». З 2001 року і по сьогодні - викладач Могилянської школи журналістики. Кандидат філогогічних наук. У 2004 році захистила дисертацію на тему «Роль ЗМІ в забезпечені політичних прав та свобод громадян в демократичному суспільстві». У 2005 р. вийшла її монографія «Політична журналістика» (Дуцик Д. Політична журналістика. - К.: Вид. дім «Києво-Могилянська акад..», 2005. - 138 с.). Заслужений журналіст України.

Портал «Телекритика» стсорений Наталею Лигачовою у 2001 році за підтримки «Інтерньюз-Україна» та Фондру розвитку ЗМІ Посольства США. Громадська організація «Телекритика» створена у 2004 році. Незмінним головою правління ГО «Телекритика» залишається Наталя Лигачова. Членами правління є Андрій Куликов, Сергій Квіт, Ігор Когут, Ірина Чемерис.

comments powered by Disqus

Анонси ГО «Детектор медіа»

Вакансії ГО «Детектор медіа»