До 31 березня – подання на конкурс матеріалів про Громадське мовлення від ГО «Телекритика»

На конкурс приймаються статті, теле- і радіосюжети на тему «Громадське мовлення в Україні»: ідея і принципи громадського мовлення, його відмінності від комерційних медіа, перепони на шляху ухвалення закону про громадське мовлення, джерела фінансування, аудиторія та контент, корисна для України світова практика, альтернативні громадські інтернет-мовники – огляд, критика, порівняльний аналіз.

Наведений вище перелік тем не є вичерпним, конкурсні матеріали можуть стосуватися також будь-яких інших аспектів громадського мовлення в Україні. Жанрових обмежень немає.

Матеріали мають бути опубліковані в українських національних або регіональних ЗМІ (преса, онлайн-видання, телебачення, радіо) у період з 1 січня по 31 березня 2014 року.

Роботи приймаються до 31 березня 2014 включно на e-mail  mymediaeditor@gmail.com.

Переможців буде оголошено у квітні 2014 року і нагороджено на церемонії, приуроченій до річниці анонсування запуску в Україні перших проектів громадського мовлення.

Призовий фонд:

- перше місце: 4000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн;

- друге місце: 3000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн;

- третє місце: 2000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн;

- четверте місце: 1000 грн + додаткове замовлення на 3000 грн.

Додаткове замовлення включає контракт на створення нового матеріалу для розміщення його на сайті mymedia.org.ua та/або в інтернет-виданні «Телекритика».

Для студентів-журналістів передбачені спеціальні умови участі у конкурсі та окрема номінація - за кращу студентську роботу. Грошова винагорода – 1000 грн. і додаткове замовлення на 3000 грн. Крім того, студенти зможуть взяти участь у загальному конкурсі і позмагатися за головні призи з журналістами-професіоналами.

Ті студенти, які не мають можливості опублікувати свої матеріали у ЗМІ, можуть надіслати спеціально підготовані для конкурсу роботи організаторам на e-mail mymediaeditor@gmail.com. Їх буде опубліковано на сайті «Суспільне мовлення», а отже ці статті зможуть взяти участь у конкурсі.

Подібна можливість надається лише студентам і не поширюється на професійних журналістів.

Конкурс проводиться громадською організацією «Телекритика» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA) в рамках проекту MYMEDIA.

Джерело: MYMEDIA

comments powered by Disqus