Організатори обіцяють, що «Спільнобачення» не фінансуватимуть політичні партії чи держава

00:00,
4 Червня 2013
414

Організатори обіцяють, що «Спільнобачення» не фінансуватимуть політичні партії чи держава

00:00,
4 Червня 2013
414
Організатори обіцяють, що «Спільнобачення» не фінансуватимуть політичні партії чи держава
Кошти для суспільного інтернет-ТБ ініціативна група планує зібрати за допомогою партнерських внесків, добровільних пожертв, абонплати та реклами. Про це повідомили організатори під час презентації проекту.

Зараз ініціативна група «Спільнобачення» працює над створенням мережі партнерів і волонтерів для формування команди та найвищого органу управління українським громадським інтернет-ТБ – Конгресу партнерів. Перший з’їзд відбудеться, коли мережа налічуватиме 1000 членів.

Конгрес партнерів складатиметься з партнерів, які зробили щорічний внесок, працівників та волонтерів «Спільнобачення». Партнерський внесок становить 40 тисяч гривень на рік. За це партнери отримують право голосу на Конгресі та доступ до фінансової звітності інтернет-ТБ.

Невелика частина грошей буде надходити від реклами, але, як зазначили активісти, рекламні оголошення будуть присутні тільки на сайті проекту, а не в ефірі каналу. «Спільнобачення» в жодному разі не буде рекламувати алкогольні напої чи тютюнові вироби.

Щодо абонплати, то вона буде символічною – 1 гривня на день – і необов'язковою. Вона тільки даватиме доступ до додаткових аналітичних матеріалів.

Також буде створено наглядову раду та ревізійну комісію, які контролюватимуть політику мовлення та фінансову діяльність інтернет-ТБ. До наглядової ради входитимуть дев'ять осіб: шістьох обиратиме Конгрес партнерів, два місця буде віддано представникам міжнародних неурядових організацій, що опікуються функціонуванням медіапростору в демократичних країнах, ще одного представника буде обрано за результатами інтернет-голосування глядачів «Спільнобачення». Члени наглядової ради не можуть бути членами політичних партій, представниками влади, мають дотримуватись принципів толерантності в політичних та етичних поглядах та не належати до управлінських структур жодної конфесії.
 

Ревізійна комісія також буде формуватись за змішаною системою. До її складу входитимуть три людини, які обов'язково повинні мати економічну освіту або п'ятирічний досвід у галузі економіки та фінансів. Двох членів ревізійної комісії обиратиме Конгрес партнерів, третій представник буде представником аудиторської компанії, яка буде визначена шляхом жеребкування.

Повідомлення про пошук партнерів і волонтерів, а також аплікаційна форма для охочих містяться на сайті проекту.

Джерело: Телекритика

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Детектор медіа (на фото: Світлана Тараненко)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду