«ГромTV» просить фінансової допомоги

00:00,
9 Вересня 2013
389

«ГромTV» просить фінансової допомоги

00:00,
9 Вересня 2013
389
«ГромTV» просить фінансової допомоги
На сайті проекту громадського онлайн-телебачення «ГромTV» з'явився розділ, де опубліковано звернення до аудиторії з проханням фінансової допомоги, а також реквізити, за якими можна переказати гроші.

Проект «ГромTV», зареєстрований як інформаційне агентство, було створено за меценатської підтримки екс-майора держохорони Миколи Мельниченка. За словами членів команди, вони також використовували особисті заощадження для фінансування проекту, але у планах було залучення громадськості.

«Громадське телебачення "ГромTV" – неприбуткова організація, якою керує колектив журналістів. Відсутність власника дозволяє нам бути незалежними від політиків і бізнесменів. Саме за це цінують "ГромTV" його глядачі та читачі. Ми щиро вдячні всім, хто вже взяв участь у фінансуванні громадського телебачення. Всім, хто хоче бачити альтернативу в українському медіа-просторі. Ви допомагаєте нам триматися на плаву. Якщо у читача цих рядків теж виникне бажання фінансово підтримати "ГромTV", ви можете це зробити, переказавши гроші. Дякуємо за небайдужість!», – зазначено у зверненні, розміщеному на сайті.

«Ми запрошуємо всіх меценатів, які вірять у суспільне телебачення, не давати нам гроші, а допомагати нам орендою, відрядними. Але відразу всіх попереджаємо, що ніхто музику замовляти не буде. Її буде замовляти народ», – підкреслювали раніше творці проекту в інтерв'ю «Суспільному мовленню».

Джерело: ГромTV

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ГромTV
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду