«Громадське радіо» прозвітувало про фінансові надходження

00:00,
13 Жовтня 2013
395

«Громадське радіо» прозвітувало про фінансові надходження

00:00,
13 Жовтня 2013
395
«Громадське радіо» прозвітувало про фінансові надходження
За час від початку збору пожертв 21 серпня до 10 жовтня на рахунок «Громадського радіо» надійшло 10882 грн, з яких уже використано 2806 грн. Про надходження та витрати редакція проекту повідомляє на своїй facebook-сторінці.

На перевезення техніки з Рівного до Києва разом із завантаженням і розвантаженням було витрачено 2700 грн. Ще 106 грн було витрачено на сплату мита за перереєстрацію юридичної особи, пов'язану з перведенням з Рівного до Києва самої громадської організації «Клейнод», на рахунок якої надходять пожертви для «Громадського радіо».

Нагадаємо, 9 жовтня стало відомо про те, що громадська організація «Клейнод» передала «Громадському радіо» технічне обладнання, яке раніше належало однойменному проекту Олександра Кривенка. Таким чином, команда проекту вже має частину техніки, необхідної для мовлення у прямому ефірі.

«Тепер весь цей "скарб" кілька місяців чекатиме на момент, коли у нас з'явиться свої студія і ньюзрум», – пишуть члени команди.

Джерело: Громадське радіо

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду